Zmien skórke
Logo Polygamii

Borderlands 3 wciąż żywe. Gotowi na gehennę na dzikim zachodzie?

Ledwie skończyliśmy drugi dodatek, a tu lada moment wpadnie trzeci. Gracie jeszcze w B3?

Borderlands 3 nie daje o sobie zapomnieć. I bardzo dobrze – to cały czas świetna gra. Trzeci dodatek będzie hołdem złożony spaghetti westernom. “Bounty of Blood: A Fistful of Redemption” już samym tytułem nawiązuje do klasyki Sergio Leone (“A Fistful of Dolars”, czyli po naszemu “Za garść dolarów”), a planeta Gehenna, która będzie miejscem akcji, została żywcem przeniesiona z planów filmowych z Johnem Waynem lub Clintem Eastwoodem (niepotrzebne skreślić).

Na miejscu poznamy nowych bohaterów, zmierzymy się z lokalnym gangiem, o wiele mówiącej nazwie Devil Riders, a decyzje podjęte przez nas w trakcie przygody, wpłyną na otoczenie. W zależności od poczynań w miejscowym kinie będą wyświetlane różne filmy, dostępne będą również inne sklepy.

Poprzednie rozszerzenia fabularne “Moxxi’s Heist of the Handsome Jackpot” i “Guns, Love, and Tentacles: The Marriage of Wainwright & Hammerlock” kręciły się wokół postaci znanych w uniwersum Borderlands. “Bounty of Blood: A Fistful of Redemption” zaoferuje paletę debiutantów, łącznie z narratorem, który opowie całą historię. Poznamy ją 25 czerwca.

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry