Zmien skórke
Logo Polygamii

Bloodborne: The Board Game - krwawy stół. Albo podłoga. Czy na czym tam gracie

Twórcy obiecują, że walki będą równie frustrujące, co w grze wideo.

I nadchodzi kolejna gra planszowa na licencji gry wideo. I znowu twórca, tym razem wydawnictwo CMON, próbuje przełożyć mechanikę walki na język kart, żetonów i figurek. A właśnie, najważniejsze dla kolekcjonerów – dostaniemy pudło wypchane po brzegi szczegółowo wykonanymi figurkami bohaterów i potworów. Na zdjęciach wyglądają na wprost rwące się do walki.

Mowa o Bloodborne: The Board Game, w której to wybierzemy jednego z czterech łowców, wyruszających do Yharnam w celu oczyszczenia lokacji z grasujących tam potworów. Gra nie będzie się opierać tylko na kolekcjonowaniu trofeów – do wyboru dostaniemy cztery kampanie i nawet poznamy jakąś historię.

Do końca kampanii na Kickstarterze pozostało 18 dni i jak teraz zerkam na licznik, to twórcy uzbierali prawie 1 800 000. A początkowo chcieli mieć 200 tysięcy.

Projektantem jest Eric M. Lang, który już kiedyś miał do czynienia z marką Bloodborne, a mianowicie – pracował nad grą karcianą Bloodborne: The Card Game.

Przypomnę, że to samo wydawnictwo planuje wydać grę karcianą God of War.

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Jak ja nie cierpię gdy twórcy nie potrafią zaprojektować/zrobić więcej wariantów figurek tylko wytłaczają tę samą formę x4.

C.C. Stellar
Użytkownik

Fajna Amelia i Cleric Beast.

Popularne wpisy

Popularne Gry