Zmien skórke
Logo Polygamii

Blog - Won't Be Fixed - Kanał o grach

30.12.2016

Zaczynamy kolejną serię mojego zestawienia ciekawych premier gier. Oto najciekawsze premiery stycznia 2017… niestety jest ich dosyć mało więc większość część stycznia można pewnie poświęcić na nadrabianie zaległości z 2016 roku.

Komentuj
(6)
Facebook Twitter Google Wykop
Udostępnij

 1. Vries
  12:35 01.01.2017
  Vries

  Kolejny który ma parcie na szkło. Sorry, ale jeśli nie umiesz pisać to wróć do szkoły. Komu się chce marnowac prawie dziesięc minut na wysłuchiwanie informacji które byłyby klarowniejsze i szybsze do zapoznania gdyby były zapisane.No ale stworzenie artykułu wymaga trochę wysiłku, nie co polanie trochę wody do mikrofonu.

  Ukryj odpowiedzi()
  • 14:19 01.01.2017
   wontbefixed

   Na szczęście nikt nikogo nie zmusza do oglądania. Ja nie piszę skryptu bo sam nie lubię takich materiałów, wolę właśnie takie bardziej naturalne podejście. Rozumiem że nie każdemu się to podoba, ale dopóki mam widownię której podoba się to w jaki sposób ja to robię to zmieniać nic nie zamierzam.
   Mimo wszystko dzięki za komenterz.

   Ukryj odpowiedzi()
   • Maciej Kowalik
    15:06 01.01.2017
    Maciej Kowalik

    Nie przejmuj się Vriesem. To ten typ człowieka, który wymyślił sobie, że zjadł wszystkie rozumy i koniecznie musi innych dookoła pouczać.

    Ukryj odpowiedzi()
    • Vries
     21:20 01.01.2017
     Vries

     A powinien brać pod uwagę TWOJĄ wypowiedż? LOL Napisał “redaktor” dający artykuł raz na półtora tygodnia. Jedem artykulik o trofeach dzisiaj i wcześniejszy z 22 grudnia. O chwała ci tytanie pracy. Patrząc kto i ile tworzy na łamach Polygami to redaktorem powinien być na przykład Bartosz Stodolny, bo on obok będącego na etacie Patryka Fijałkowskiego jest najbardziej twórczy a nie ty. Nie dziwi mnie twoje podpieranie wontbefixed’a bo dzieki nawet takim gościom jak on znika w tłumie fakt że zbijasz bąki.

     Ukryj odpowiedzi()
   • 17:25 02.01.2017
    nikanorbosy

    Zmuszać – nie zmusza. Ale gdyby ten trynd miał się utrwalać i zaczniecie zamieszczać unboxing pompona, to będziemy szukać jakiegoś portalu dla graczy dysponujących jeszcze umiejętnością czytania.

    Szkoda by było, bo macie tu świetnie piszących dziennikarzy.