Zmien skórke
Logo Polygamii

Blog - Naczelny głos w twoim domu

26.08.2020

Czołem, tu naczelny. Dawno nie było wpisu na bloga – a szkoda, bo łaziło mi po głowie trochę fajnych pomysłów (krótkich i długich). Z reguły przychodziły w nieodpowiednich momentach i wylatywały z mocą nadbałtyckiej bryzy, którą przez tydzień się inhalowałem. Jednocześnie Bałtyk dał mi pewne olśnienie i w mej głowie wykiełkował pomysł na naprawdę epickie wydarzenie-event związane z Polygamią. Tu akurat udało się donieść detale do klawiatury, a przy okazji przegadać je w czasie urlopu z nadnaczelnym. Pomysł jest na tyle duży, że mam pewne wątpliwości, czy się wydarzy, ale popłynął powoli w tak zwane struktury – jest cień szansy, że się wydarzy.

Ok, poniósł ten Bałtyk, więc do brzegu.

Cyklicznie pojawiają się wyrazy troski o Polygamię, która bądź to “upada”, bądź “już upadła”. Ale to niekoniecznie do  tych osób biegnę z informacją, którą dostałem właśnie na maila. A jest to informacja związana z przeniesieniem Poly na nową platformę. Nowy layout, nowe działy, nowy początek (Który to już? Ostatni miał bodajże numerek 3,5). Oczywiście nikt z nas nie lubi, gdy ściany, z którymi się oswoimy, nagle przybierają inny kolor (i kształt), ale taka już to kolej rzeczy. Poza tym to przede wszystkim nowy silnik, który sprawi, że w końcu różne działy, sekcje i boksy będą działały jak należy, a ja nie będę rozwalał stołu pięścią (bądź pięści stołem), gdy przy wciśnięciu ctrl+z wywali mi pół tekstu (sic!).

Kiedy to się odbędzie? Jesienią. 2020 roku. Znam już przybliżoną datę, ale wiecie, jak to jest z tymi datami i przekładaniem później, nie? Ale…

Ale jest coś jeszcze. Bo dużo osób się martwi, że znikną stare treści. Albo te niedostępne teraz przez zepsutego WordPressa już takie pozostaną. A ja mówiłem, że totalnie nie. I że nikt nie wykładał kasy w WP na serwis, żeby usuwać te wszystkie stare skarby. Oczywiście moje życzenia to jedno. A co powie na to dział IT? Ano to. Miłego dnia!

Komentuj
(1)
Facebook Twitter Google Wykop
Udostępnij

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
vicek83
Użytkownik

Zmiany są nieuniknione. Przede wszystkim obecnie górne zakładki z kategoriami materiałów nie są aktualizowane. Po wejściu w recenzje widzimy na górze materiał z czerwca, jeszcze gorzej jest z publicystyką. To mocno utrudnia wyszukiwanie konkretnych treści. Kolejna sprawa – Polygamia nie może być tylko jednym z wielu serwisów, w których można znaleźć najnowsze newsy o grach. To miejsce zawsze miało coś, co wyróżniało je spośród konkurencji. A to interesującą publicystykę, a to nastawienie na gry niezależne, niedoreprezentowane w polskich mediach branżowych. Były też autorskie cykle czy ciekawe formaty. Liczę na to, że po przeniesieniu Polygamii na nową platformę przygotujecie dla czytelników… Czytaj więcej »