Zmien skórke
Logo Polygamii

Blog - Quantum Of Infinity

15.11.2016

Każdy Battlefield jest znany z tego że szczególnie w premierę nie zawsze wszystko działa tak jak by się tego spodziewali twórcy, w tym odcinku spojrzymy na kilka rzeczy które niekoniecznie mi się podobają w nowej odsłonie BFa.

Komentuj
(6)
Facebook Twitter Google Wykop
Udostępnij

 1. 17:30 17.11.2016
  Aegirsson

  Błagam Pan niech Pan nie nagrywa więcej filmów.
  A Panowie redaktorzy z portalu – zadbajcie o jakość prezentowanych materiałów, bo bełkot o haubicy 40 milimetrów z którymi mieli by biegać żołnierze Pierwszej Wojny + jakość polszczyzny autora to na prawdę combo nie do ogarnięcia. Nawet ignorancja powinna mieć jakieś granice.

  Ukryj odpowiedzi()
  • QuantumHD
   23:03 17.11.2016
   QuantumHD

   Nie ze wszystkim musisz się zgadzać to tylko w końcu moja opinia, ale trochę powiedziałem nie to co miałem na myśli w filmie. Najbardziej boli mnie chyba to jak niewielkie ryzyko jest podczas prowadzenia czołgu. Teraz z mechaniką naprawy czołgu w środku można taką naprawę robić dość szybko z bezpiecznego kokpitu czołgu. Czyli walniesz z haubicy raz czy dwa, czołg się na chwilę za skałkę schowa i wraca w pełni zdrowy. Ten czas i tak został zmieniony że w środku naprawiasz się wolniej a na zewnątrz szybciej, nadal jednak czas naprawy czołgu w środku jest za szybki. To koniecznie muszą zmienić tak i by kierowca czołgu czasem musiał podjąć ryzyko. W poprzednich osłonach naprawa czołgu zawsze niemal była ryzykowna.

  • 08:57 18.11.2016
   JayJay

   Popieram Aegirssona. Sposób wysławiania się Quantuma woła o pomstę do nieba zarówno od strony gramatycznej jak i merytorycznej.
   Jeśli autor nie słyszał o rusznicach przeciwpancernych i wielkokalibrowych karabinach piechoty, to mógł przynajmniej zrobić szybki research zamiast opowiadać bzdury o ręcznej haubicy, lol….
   Do tego lanie wody przez naście minut bez pomysłu co chce się powiedzieć.

   Będę omijał w przyszłości “dzieła” tego autora.

   Ukryj odpowiedzi()
   • QuantumHD
    09:58 18.11.2016
    QuantumHD

    Bawię się w strzelectwo od jakiegoś czasu i doskonale wiem jak nieskuteczne były te haubice. Ale Battlefield nigdy nie miał być realistyczny, przepraszam ale czy granaty przeciwpancerne ala BF 1 wybuchały w kontakcie z czołgiem? Nie miały zapalnik czasowy bo jest to jeden uzbrojony granat z dodatkowo przylepionymi taśmą czy drutem głowicami. Jeśli BF miał by być realistyczny to 90% broni by w tym BF nie było. Po realizm zapraszam do Verdun. Battlefield przede wszystkim ma być przyjemny. Ileż to ja rzeczy mogę ci wymienić w tej grze która nie jest zgodna z prawdą historyczną. Ba czołgi na mapie Monte grappa nie wjechały by nawet na 5 cm tej góry. Oddzielmy proszę “Historyczną poprawność” od gry. Nie “research” tylko rozeznanie i gdybyś je zrobił wiedział byś że BF z realizmem ma niemal że 0 wspólnego.

    Ukryj odpowiedzi()

O Autorze

QuantumHD
, 48 lat,
Warszawa
O mnie:
Cześć i witam ja jestem Quantum jak nietrudno się domyśleć (: Tworzę kanał na youtube gdzie ostatnio głównie latam w kosmosie ale i czasami w coś postrzelam (: U mnie znajdziecie różne poradniki, czasem tematy związane ze sprzętem komputerowym a najczęściej gadam o różnych bieżących sprawach i nie tylko z różnymi grami które lubię. Zapraszam zerknijcie na bloga i na kanał (:

Wróć do listy postów