Zmien skórke
Logo Polygamii

Blogi

|

The ZawojWarrior

Jestem Graczem z wieloletnim stażem, śledzę branżę elektronicznej rozrywki od lat i mam na swoim koncie setki ogranych tytułów. Zachęcam do przeczytania mojej recenzji Resident Evil 2 i zachęcam do dzielenia się swoimi opiniami, POZDRAWIAM ;)

Świat przygodówek (i nie tylko)

Jestem graczem z ponad dwudziestoletnim stażem. Zaliczyłem kilka epizodów w szeroko pojętej branży. W latach 2010-2012 współpracowałem z Gamezillą, mam też na koncie gościnne występy w audycjach nadawanych w Radio Koszalin i Radio Fama Sochaczew. Największą frajdę sprawiło mi jednak testowanie polskich wersji językowych dziesięciu gier wydanych u nas przez IQ Publishing, Techland i Play.   Od sześciu lat prowadzę kanał na YouTube, na którym można znaleźć przede wszystkim materiały poświęcone przygodówkom. Za swoją działalność zostałem nagrodzony tytułem twórcy wideo roku 2015 w kategorii Gaming, a statuetkę odebrałem podczas Gali twórców z rąk Marcina Momota z CD Projekt Red.   Mimo tego niespodziewanego wyróżnienia wciąż funkcjonuję w internetowej niszy, tam jest moje miejsce!

Fallen Geeks of Doom

Blog od geeków dla geeków. Popkultura wszelkiego rodzaju: gry (głównie indie i oldschool), kino (raczej mainstreamowe), muzyka (dużo metalu, ale nie tylko), seriale. Ma być autorsko i o tym, co nas akurat interesuje, a niekoniecznie o tym, co jest modne. Dlaczego Fallen Geeks of Doom? Bo fajnie brzmi. Fallen Geeks of Doom

Jak Grać TV

Jestem Vadiv. Swego czasu znany byłem na Youtube z profesjonalnych wideo-poradników do gier komputerowych. Potem przyszła casualizacja i let's playe, a popularność zmalała. Ja się jednak nie poddałem i powołałem do życia Jak Grać TV. Jeśli tęsknisz za przemyślanymi materiałami z gier, profesjonalnym gameplayem oraz klasycznymi, trudnymi grami - ZAPRASZAM.