Zmien skórke
Logo Polygamii

Blogi

|

Git Gud

Soulsy, TESy i gry z przeceny. Albo starocie po prostu. Jakieś indyki też. Lubię pixel art.

Gierkoteka

Graczem jestem całe życie - kolekcjonerem, stosunkowo niedługo. O tematach growych piszę czysto hobbystycznie, zaczynam na Polygamii, bo to jest to miejsce w sieci, które lubię. W pracy, pomiędzy drugą, a trzecią kawą namiętnie czytam zamieszczane na niej treści - czasami tekstów jest za mało i wtedy jest smuteczek. Być może Ty też przeczytałeś dziś Polygamię od deski do deski, zmartwiony poszukujesz czegoś ciekawego dla oka. Być może, te moje wpisy, pozwolą Ci w spokoju wypić kawę.

Świat przygodówek (i nie tylko)

Jestem graczem z ponad dwudziestoletnim stażem. Zaliczyłem kilka epizodów w szeroko pojętej branży. W latach 2010-2012 współpracowałem z Gamezillą, mam też na koncie gościnne występy w audycjach nadawanych w Radio Koszalin i Radio Fama Sochaczew. Największą frajdę sprawiło mi jednak testowanie polskich wersji językowych dziesięciu gier wydanych u nas przez IQ Publishing, Techland i Play.   Od sześciu lat prowadzę kanał na YouTube, na którym można znaleźć przede wszystkim materiały poświęcone przygodówkom. Za swoją działalność zostałem nagrodzony tytułem twórcy wideo roku 2015 w kategorii Gaming, a statuetkę odebrałem podczas Gali twórców z rąk Marcina Momota z CD Projekt Red.   Mimo tego niespodziewanego wyróżnienia wciąż funkcjonuję w internetowej niszy, tam jest moje miejsce!

The New Era

"Czemu by polegać tylko na opiniach innych, skoro samemu można je tworzyć?". Odpowiadam na pytania, których nikt nie zadaje. :-)

Gry okiem noob'a.

Nigdy nie nazwałbym się  hardkorem, ani zaawansowanym graczem. Nie mam na to czasu ani ochoty oraz również wystarczających dobrych zdolności. Nie przeszkadza mi to jednak dalej opowiadać o grach. I po to jest ten blog, bym mógł podzielic się moimi skromnymi przemyśleniami.