Zmien skórke
Logo Polygamii

Black Mesa w końcu doczeka się ostatecznej wersji

Ambitny fanowski remake Half-Life'a wychodzi z Early Access.

Jak poinformował w poście na steamowym blogu Adam Engels z zespołu Crowbar Collective, Black Mesa jest gotowa do wydania w wersji 1.0. Ten fanowski remake pierwszego Half-Life’a powstawał 14 lat, zaś przez 5 ostatnich dostępny był w formie wczesnego dostępu.

Gra opuści Early Access 5 marca, czyli za nieco ponad tydzień. Twórcy obiecują jednak, że nie oznacza to zakończenia prac. Zamierzają wciąż wspierać swój projekt poprawkami błędów i innymi usprawnieniami.

Dzięki szczęściu, ciężkiej pracy i może odrobinie niewiedzy nie odwróciliśmy się od naszego celu ukończenia tej gry. Jesteśmy dumni z tego, co zbudowaliśmy. Uważamy że nadchodzące wydanie 1.0 to najlepsza, najbardziej dopracowana i dająca najwięcej frajdy wersja gry. Oczekiwanie i ekscytacja wokół tego projektu są dla nas niezmiernie satysfakcjonujące.

Napisał Engels.

Jeszcze przez tydzień gra dostępna jest w Early Access w cenie 71,99 zł. Rzecz jasna wszystkim, którzy kupili (i kupią) ją w takiej formie zostanie automatycznie zaktualizowana do wersji 1.0 po jej premierze.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry