Zmien skórke
Logo Polygamii

Bethesda wzięła udział w aukcji charytatywnej dla organizacji Habitat for Humanity

A ramach akcji odbędzie się licytacja hełmów T-51.

Bethesda, Microsoft i Hypebeast powołali do życia inicjatywę dobroczynną #HelmetsforHabitat. Podczas jej trwania odbędzie się licytacja hełmów T-51, tych klasycznych części pancerzy wspomaganych z Fallouta, których nie da się pomylić z niczym innym (chociaż mi czasami przypominają hełmy szturmowców z Gwiezdnych Wojen). Do akcji zaproszono artystów z całego świata, których zadaniem było przekształcenie hełmów według własnej wizji. Akcja rusza dziś i na stronie Paddle8 można obejrzeć wszystkie 77 dzieł.

Hełmy są przeróżne i nawiązują do wielu motywów – mamy w klasycznych żółto-niebieskich barwach, z rogami pożyczonymi pewnie od Dragonborna, przypominający zombie, albo kojarzący się z pasażerem na gapę ze statku Nostromo.

Jednym z artystów jest Someart, poznaniak zajmujący się street artem (jego hełm znajduje się na okładce artykułu).

Całość przychodów z licytacji idzie na konto organizacji non-profit Habitat for Humanity, która od 1976 roku działa w 70 krajach na całym świecie, a jej celem jest zapewnienie dachu nad głową najbiedniejszym.

Nie jest to pierwszy raz, gdy Bethesda wspiera tę organizację. Jakiś czas temu firma przekazała Habitat for Humanity cały zysk ze sprzedaży “Take Me Home Country Road” (utwór ze zwiastuna Fallouta 76) oraz automatu Mement-o-Matic. Łącznie celem Bethesdy jest przekazanie nie mniej niż 100 tysięcy dolarów.

Jeśli jest wśród was osoba mieszkająca w USA, to od 25 października do 14 listopada będzie można obejrzeć te hełmy na wystawie w sklepie Microsoftu przy 5th Avenue w Nowym Jorku.

Więcej na temat:

7
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
5 Odpowiedzi
5 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
princefluff
Użytkownik

A tymczasem gameplay FO76 na YT zbiera w dużej większości hejt. Nie podoba się.

s.p.
Użytkownik

F76 to też akcja charytatywna. Oddajesz pieniądze za nic wspierając niepełnosprawnych ludzi odpowiedzialnych za upadek Fallouta

princefluff
Użytkownik

ahhahahhahaaaa DOBRE! 😀

pear
Użytkownik

Chodzi o ludzi, którzy kupują nowe Fallouty? Wszak producenci nie robiliby takiego badziewia, jakby się nie sprzedawało.

Aimagylop
Użytkownik

Zaskoczenia nie ma.

indeed
Użytkownik

Ten rogaty to mi się bardziej z Chaos Space Marines kojarzy

Aimagylop
Użytkownik

Jeden też wygląda jak od papy Nurgle.

Popularne wpisy

Popularne Gry