Zmien skórke
Logo Polygamii

Będzie nowe Humble Indie Bundle - już dziś!

W sieci pojawił się zwiastun nowej paczki gier niezależnych. Co będzie można kupić taniej?

Tym razem padło na Trine, Shadowgrounds, Shadowgrounds Survivor oraz wcześniej niepublikowane Splot i Jack Claw. Splot nadal jest w produkcji, ale kupując zbiór od razu składacie na niego zamówienie przedpremierowe. Gry będą działać na PC, Macu i Linuksie.

Za paczkę jak zwykle zapłacicie sumę, jaką uznacie za stosowną, a wszystkie gry pozbawione są zabezpieczeń DRM. Sami możecie wybrać jaka część waszych pieniędzy wesprze fundusz charytatywny Child’s Play, jaka Fundację Elektronicznego Pogranicza (Electronic Frontier Foundation) jaka Frozenbyte, a jaka sam projekt.

Film jest na razie niepubliczny, dlatego dzielę się z Wami linkiem, w nadziei, że go nie ukryją zupełnie. Pakiet ma się nazywać Humble Frozenbyte Bundle i oficjalnie pojawi się na stronie projektu dzisiaj wieczorem, ok. 18:30 naszego czasu (17:30 GMT). Jak napisał Jeffrey Rosen z projektu na Twitterze: “ciężko w sieci utrzymać coś w sekrecie”.

AKTUALIZACJA: Paczka się ukazała, niestety Jack Claw to tylko nieskończony projekt Frozenbyte, działający tylko na Windows i padzie od X360. Za to z kodem źródłowym, więc może ktoś coś z niego zrobi. Jest i zwiastun:

Paweł Kamiński

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o

Popularne wpisy

Popularne Gry