Awarie X360 to przeszłość

Awarie X360 to przeszłość28.08.2009 12:56
Michał Stopa

Po wielu latach awarii konsol Microsoftu i przedłużaniu ich gwarancji, kierownik zarządzania produktem, Aaron Greenberg stwierdził, że większość z problemów, które trapią posiadaczy Xboksów 360, zostało zażegnanych.

"Mogę wam powiedzieć, że konsole, które robimy dzisiaj, mają układy scalone o niższej temperaturze oraz lepsze chłodzenie, dzięki czemu są one najwyższej jakości. Mimo to, wiem, że ludzie mieli problemy z naszymi wcześniejszymi modelami konsol, częściowo dlatego wprowadziliśmy naszą trzyletnią gwarancję dla każdego, kto otrzyma błędy RRoD albo błąd E74".

Microsoft rozszerzył gwarancje na startowych modelach konsoli do trzech lat w 2007 roku, krok, który kosztował firmę około miliarda dolarów.

"Myślę, że jasno pokazaliśmy, że stoimy po stronie jakości naszego produktu i że naprawimy nasze błędy w taki sposób, żeby was to nic nie kosztowało. Jednocześnie ciężko pracowaliśmy nad wprowadzeniem ulepszeń do produktów, którymi obecnie się zajmujemy, więc naprawdę myślę, że większość z problemów jest już za nami".

fot.: Microsoft

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)