Zmien skórke
Logo Polygamii

Autor Johna Wicka stworzy serial na podstawie Hitmana

IO Interactive zapowiedziało "więcej Hitmana" i faktycznie będzie więcej.

O tym, że będzie nowa gra już wiemy. Świeża rozmowa GamesIndustry z prezesem studia pozwala już domniemywać, że IO Interactive po przejściu na niezależność nie porzuci modelu epizodycznego. Hakan Abrak nie mógł się go nachwalić. A choć początku były trudne, to:

Tak wiele nauczyliśmy się w trakcie prac nad pierwszym sezonem. Pod koniec byliśmy jak dobrze naoliwiona maszyna.

Zapoczątkowany w zeszłym roku sezon trafił niedawno do sprzedaży w wydaniu GOTY. Z nową mini-kampanią. I pewnym smaczkiem. Nie muszę już przypominać, że IO Interactive od pół roku jest studiem niezależnym. Ale warto zwrócić uwagę na fakt, że Hitman GOTY Edition to pierwszy w jego historii tytuł wydany samodzielnie. A to oznacza, że każdy zarobiony dolar, wędruje do kieszeni Duńczyków.

Nie mogę wyrazić, jak bardzo doceniamy wsparcie. Odwdzięczymy się grami, które stworzymy.

Abrak i jego ludzie nie ociągają się. Deadline informuje, że w produkcji jest nie jedna (potwierdzona przez studio) a dwie gry z serii Hitman. Czyżby serią zainteresował się jakiś kasiasty wydawca?

W ich temacie brak szczegółów, ale nie wyczerpują najnowszych wieści o losach łysego. Fox 21 i Hulu na 2019 zapowiedziały premierę serialu opartego na Hitmanie. Odcinek pilotażowy napisze i wyreżyseruje Derek Kolstad, który powołał do życia postać Johna Wicka. Później będzie jednym z producentów serii, która ma się stać jedną ze sztandarowych produkcji Hulu. Agent 47 wrócił więc na dobre.

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

Tylko nie Derek. O ile pierwszy Wick wyszedł jako tako to druga część była kompletną scenariuszową porażką.