Zmien skórke
Logo Polygamii

Artifact na razie nie będzie aktualizowany!

Autorzy gry nie wykorzystali potencjału ikonicznej marki Valve.

Trudno w to uwierzyć, ale Artifact jest katastrofą. Gra bazuje na Docie 2, ale liczba odbiorców bardzo zmalała, a Valve wstrzymało aktualizacje gry. To słuszna decyzja, bo gra ta nie spełniła pokładanych w niej oczekiwań.

Firma nie porzuca oczywiście swojego dzieła. Doczeka się jednak najpierw dużych zmian i mam nadzieję, że już wkrótce będziemy bawić się z radością przy jej nowej wersji. A czy wam karcianka Valve się spodobała i co byście w niej zmienili?

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
C.C. Stellar
Użytkownik

Nie wiem, czy to dobre rozwiązanie. W Gwincie też zrobili taką “ciszę radiową” na kilka miesięcy przez premierą Homecoming i skończyło się tragicznie. Dopiero ostatnio gra zaczęła stawać na nogi.
Artifact jest świetną karcianką i na tym bym zakończył. Wyłożył się na modelu biznesowym, oraz braku aktualizacji i komunikacji Valve ze społecznością. Chyba za bardzo skupiono się na esporcie i streamerach zapominając o zwykłych graczach. Esport jest martwy (turniej na kilka baniek euro zawieszony), a streamerzy pouciekali. Zostało wylewanie żali na reddicie. 🙂

Popularne wpisy

Popularne Gry