Zmien skórke
Logo Polygamii

Antigraviator ma wydawcę, nie ma limitu prędkości

Platynka w Wipeout Omega Collection jest? Bo idzie dokładka.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, Antigraviator będzie jednym z przykładów, że porażka na Kickstarterze nie musi oznaczać końca projektu. Belgowie ze studia Cybernetic Walrus zapowiadali, że wrócą i właśnie to robią. Ogłaszając, że znaleźli wydawcę dla swojej gry – Iceberg Interactive.

Po zobaczeniu zwiastuna wiecie już czym Antigraviator jest. Choć nie do końca. Bo autorzy tych futurystycznych wyścigów, pełnych power-upów, dopalaczy, broni i pułapek postawili sobie ciekawy cel. Antigraviator ma być najszybszą grą w historii. Więc nie będzie ograniczenia prędkości.

Żeby było ciekawiej – uzbrojenie będzie tu niszczyć otoczenie, co w tak szybkiej grze brzmi jak szaleństwo. Autorzy nie zdradzają jeszcze w jakim stopniu, ale na stronie gry czytamy, że możliwe będzie tworzenie lawin czy zawalanie tuneli…

Obietnice intrygują, nawet jeśli Wipeout doczekał się ostatnio bardzo dobrych naśladowców. Zwiastun pokazuje prześliczną grę. Pozostaje czekać do drugiego kwartału przyszłego roku. Gra wyląduje wtedy na PC, PS4 i Xboksie One.

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o