Zmien skórke
Logo Polygamii

Amazon coraz śmielej wkracza na rynek gier. Ale Crucible nie będzie mieć łatwego zadania

Rywali ma godnych.

Crucible to sieciowa strzelanka, która dziś zadebiutowała na Steam. Za grę odpowiada studio Relentless Studios, a wydawcą jest Amazon Games.

Crucible to drużynowa strzelanka, w której najważniejsze są twoje decyzje. Każdy mecz w Crucible jest walką o przetrwanie i kontrolę. Przyjdzie ci się nie tylko mierzyć z konkurentami, ale też dostosowywać i pokonywać wyzwania, które przygotuje dla ciebie sama planeta. Czeka cię współpraca z członkami drużyny, by pokonywać wrogie stworzenia, przejmować cele i ścigać wrogów w drodze ku zwycięstwu.

Darmowa produkcja to przystawka przed daniem głównym, jakim jest wewnętrznego studia Amazonu. MMO New World miało pojawić się już 26 maja, ale koronawirus pokrzyżował plany. Premiera została przesunięta na końcówkę sierpnia. 

Jak radzi sobie Crucible? Póki co – tak sobie. Pierwsze recenzje na Steamie są “mieszane”. Niby zabawa jest, ale pewien hiszpańskojęzyczny gracz tak podsumował F2P od Amazona: 

Grafika z 2006 r., pomysły z 2009 r., z większą liczbą mikrotransakcji niż treści

Cóż – przynajmniej gra jest za darmo, więc wiele na testach nie stracicie. A może się spodoba? Tak czy siak, konkurencja jest ogromna, więc wydaje się, że Crucible mimo wszystko będzie raczej produkcją niszową, która swoich sympatyków znajdzie, ale Overwatch czy Valorant nie zagrozi. Pierwsze koty za płoty – może New World zrobi większe zamieszanie?

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kabotyn
Użytkownik

Czy pisząc takie info o grach wzorujecie się na gazetach brukowych?
Cytowanie przypadkowej opinii gracza ze Steam (i to takich bzdur) obraża inteligencję waszych odbiorców.
Niszowy to jest ten portal a nie Crucible, więc warto byłoby pomyśleć o treściach wyróżniających się rzetelnością a nie tonem taniej sensacji.
Rozumiem, że płacą marnie, albo wcale i że czasem po prostu się nie chce, ale bez przesady.
Poza tym, odbiór gier na Steam nie jest wbrew obiegowej opinii, predyktorem jakości – znaczna część graczy to banda rozpieszczonych maminsynów.

Aimagylop
Użytkownik

comment image

Aimagylop
Użytkownik

Nijaki przedstawiciel z gatunktu, którego jest przesyt.
Gra wygląda jak wykonana przez zarząd, biznesplan i badania focusowe a nie kogoś kto lubi gry.

Popularne wpisy

Popularne Gry