Aleksander - premiera 28 stycznia

Aleksander - premiera 28 stycznia13.01.2005 04:38
Materiały prasowe

Cenega Poland informuje, że premiera długo oczekiwanej gry Aleksander wyznaczona została na dzień 28 stycznia. Strategia czasu rzeczywistego, stworzona przez studio GSC, twórców bestsellerowej serii Kozacy, przypadnie do gustu wszystkim wielbicielom gatunku, a w pakiecie znajdą się:

  • oryginalna, polska wersja gry Aleksander;* dodatkowych 10 minut nigdy wcześniej nie publikowanych scen z filmu;* wywiad z Vangelisem, twórcą muzyki do filmu i gry;* reportaż o tym, jak powstawała ścieżka dźwiękowa.

W sklepie internetowym Cenega Poland można kupić grę Aleksander w przedsprzedaży - w ramach specjalnej promocji jest ona o 20 PLN tańsza, a pierwszych 10 zamawiających otrzyma również płytę CD ze ścieżką dźwiękową z filmu. Pierwszych 50 zamawiających otrzyma plakat filmowy w formacie B1:

Natomiast wszyscy kinomani, którzy wybiorą się na pokaz filmu Aleksander w sieci multipleksów Cinema City, otrzymają specjalny kupon rabatowy na zakup gry.

Najnowsza superprodukcja w reżyserii Olivera Stone - Aleksander z Colinem Farrellem w roli głównej - trafia na ekran Twojego komputera w formie strategii czasu rzeczywistego. Aleksander to RTS, który przypadnie do gustu zarówno początkującym strategom, jak i strategicznym rutyniarzom, a doświadczenie studia GSC (twórców bestsellerowej serii Kozacy) gwarantuje niepowtarzalny realizm rozgrywki i doskonałą zabawę na wiele godzin.

Dzięki unikatowemu połączeniu grafiki 2D i 3D, gra Aleksander realistycznie odtwarza gigantyczne starcia z czasów Aleksandra Wielkiego. 64 000 jednostek na w pełni trójwymiarowej mapie i ponad 8 000 jednocześnie na ekranie - sceny batalistyczne w tej strategii naprawdę zapierają dech w piersiach. Fabuła gry oparta jest o scenariusz filmowy, ale gracze mogą też spróbować swych sił kierując armiami największych przeciwników Aleksandra - Egiptu, Persji czy Indii.

Źródło artykułu:WP Gry
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)