Zmien skórke
Logo Polygamii

Aktualizacja GTA przypomniała graczom o Bully

Niektórzy dopatrują się tu nawet zapowiedzi drugiej części.

Jak pisaliśmy niedawno, Rockstar wprowadził do GTA V nową, rozbudowaną lokację. Jest to luksusowe kasyno, w którym gracze mogą się oddawać szeregowi przyjemności i gier hazardowych. Mogą również, jeżeli tylko dysponują odpowiednimi funduszami wewnątrz GTA V, udekorować przestrzeń według własnych upodobań.

Jedną z dekoracji, dostępnych graczom, jest dość specyficznie wyglądający obraz. Na pierwszy rzut oka – jakieś bazgroły. Jak się jednak okazuje, jest to dość mocne i bezpośrednie nawiązanie do gry Bully – wydanej w 2006 roku produkcji, opowiadającej o życiu w amerykańskiej szkole.

Obraz zatytułowany jest Canis Canem Edit, co samo w sobie jest już pewną wskazówką. Pod takim tytułem Bully ukazało się początkowo w Europie. Składa się z czterech części, odpowiadającym herbowi fikcyjnej szkoły Bullworth Academy. To w niej toczyła się akcja gry. Sam plik nazywa się zaś prop_bully.

Dalej co bardziej (albo nawet zbyt bardzo) dociekliwi gracze doszukują się jakiejś informacji alfabetem Morse’a. Znajdujące się na obrazkach kropki i kreski miałyby więc tłumaczyć się na “4nad”, “4adn”, “and4” lub “dan4”. Nie oznacza to kompletnie nic, chociaż na upartego można to interpretować (i oczywiście niektórzy interpretują) jako odwołanie do Dana Hausera.

Czy to wszystko może sugerować, że Rockstar planuje kontynuację Bully? Raczej nie, ale dziwniejsze rzeczy się zdarzały.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

3
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
2 Komentarze
1 Odpowiedzi
3 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

” Canis Canim Edit”
Canis Canem Edit

Baner77
Użytkownik

Ja to widzę tak: akcja drugiej części rozgrywa się w poprawczaku.
Oczywiście wszystki atrakcje jak wypady na miasto, dziesiony, malowanie po murach, ucieczki przed SOK.
Minigierki, i może czasożerne coś na kształt dealowania z Chinatown Wars. Ucieczki z ośrodka, może różne miasta/miasteczka i koniecznie możliwość kimania na dworcach.
Wtedy kupię jak stanieje.

Popularne wpisy

Popularne Gry