Zmien skórke
Logo Polygamii

Agencie, spocznij! The Division 2 zaliczy drobną obsuwę z darmowymi rozszerzeniami

Nici z raidów w kwietniu.

Prosta sprawa – na początku kwietnia Ubisoft Massive wrzucił do swojego looter shootera (uwielbiam ten termin!) nową twierdzę (Tidal Basin) i zwiększył maksymalną barierę endgame’owego świata do poziomu piątego. Wszystko po to, aby umożliwić swoim fanatykom budowanie jednoosobowych armii oraz w efekcie idealnie przygotować do „prawdziwego” mięska – ośmioosobowych raidów, które planowo zadebiutować miały 25 kwietnia. Widocznie jednak nie ma czegoś takiego, jak reprezentant niekończących się erpegowych strzelanek BEZ ŻADNYCH komplikacji (patrz: Anthem, ale też patrz: The Division 1). W końcu zadyszka dopadła i uniwersum Toma Clancy’ego.

Jak informuje deweloper, potrzebują trochę dodatkowego czasu, więc dodatek został przesunięty na ogólnie ujęty „maj”. Dzięki temu autorzy mają lepiej zbalansować całą produkcję. Najpierw chcą przeprowadzić kilka testów i dopiero na podstawie ich wyników ustalić nową datę dla wyczekiwanych raidów. „Operacja Dark Hours będzie największym wyzwaniem w całej dotychczasowej grze, zatem musimy się upewnić, że wystarczająco zbadamy wszystkie zmiany w balansie, jakie trafią do PvE oraz PvP”. Pecetowi gracze mogą wziąć udział w publicznych testach serwerów (PTS) trwających przez kilka najbliższych dni. Albo… poczekać, no kurczę.

Trudno mi tak publicznie pisać, że chociaż nadal nie pokochałem The Division 2, za chwilę wbiję w grę-usługę Ubisoftu sześćdziesiąt godzin. A że właśnie jestem o krok od zdobycia Tidal Basin, powyższą obsuwę przyjmuję z pewnym ukłuciem w sercu. Liczyłem, że w końcu z własnej woli wezmę udział w jakimś świeżym raidzie (w naszej profesji bycie na bieżąco z podobnymi tytułami nie jest najłatwiejszym zadaniem). Ile będzie można powtarzać w kółko te same miejscówki, zebrać kilkadziesiąt rękawic, sprzedać lub rozłożyć na części 98% „łupów” (preferuję zwrot „szajsu”)? Czy jeśli „dodatkowe” prace potrwają trzy lub cztery tygodnie, moja zajawka nie zgaśnie? I dlaczego boję się, że odpowiedź brzmi: „nie”?

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
s.p.
Użytkownik

“Operacja Dark Hours będzie największym wyzwaniem w całej dotychczasowej grze, zatem musimy się upewnić, że wystarczająco zbadamy wszystkie zmiany w balansie, jakie trafią do PvE oraz PvP” To wystarczy żeby odstawić division na kilka miesięcy. Przesuwają rajd bo balans w pvp… Dodatkowo dodają wyższy poziom sprzętu do zdobycia tylko w PVP. Jak zaczną płacić za granie w ich słabe PVP to wrócę

Popularne wpisy

Popularne Gry