Zmien skórke
Logo Polygamii

Blizzard

Dzień pierwszy i Blizzard z Overwatchem

Facebook Twitter Google Wykop

No to zaczynamy. Dziś do zgarnięcia są trzy kody na pecetową wersję Overwatch Legendary Edition. Co należy zrobić, by wygrać kopię dla siebie? Wystarczy w komentarzu w trzech zdaniach opisać swoją ulubioną postać w Overwatch. Autorzy trzech najlepszych, naszym zdaniem, odpowiedzi otrzymają kod na grę. Zwycięzców podamy do 5 grudnia do godziny 12:00 i natychmiast wyślemy im kody na adresy e-mail podane podczas rejestracji na Polygamii.


Dziś świętym Mikołajem jest Blizzard, który dostarczył kody na Overwatch Legendary Edition.

 1. 14:37 04.12.2018
  grzech76

  Gra nie dla mnie, ale życzę powodzenia innym.
  Jako fan westernów, stawiam na MCCREE 🙂

 2. 15:50 04.12.2018
  comertus

  Ryk silnika, swąd gumy… tak to ja – Junkrat. Stoje sobie spokojnie w ukryciu, jednak Wy wciąż biegacie, szukacie, czekacie. Wiecie, że jeszcze chwila i pojawi się ona… Opona.

 3. 15:52 04.12.2018
  Aramil545

  Jak dla mnie jedną z lepiej zrobionych postaci jest Żołnierz-76, pod względem jak i designu postaci, tak jak i lore. Jego historia oraz film o nim jest jednym z najlepszych

 4. MajkPascal
  15:57 04.12.2018
  MajkPascal

  Moją ulubioną postacią jest chyba Łaska. Trochę ze względu na to, że najbliżej mi do pozycji supporta, a przede wszystkim ze względu na podstawowy design. Kojarzy mi się z jakąś aktorką (nie wiem tylko jaką :P) a ogólny jej wygląd to ucieleśnienie GLaDOS w klimatach Mass Effecta (nie pytajcie dlaczego, bo i tego skojarzenia nie jestem w stanie wytłumaczyć).

 5. 16:16 04.12.2018
  prev

  Hammond to postać która trafiła prosto w ostatnie ciepłe miejsce w moim sercu. Idea chomika walczącego z zastępem przeróżnych kowbojów czy kosmicznych żołnierzy wydaje mi się nadwyraz urocza. 🙂

 6. 16:55 04.12.2018
  kimsim

  Śmietny pomysł. Czyli muszę najpierw posiadać grę i w nią zagrać by móc wziąć udział w konkursie w którym mogę wygrać kod na tę grę? A co ma zrobić osoba, która nigdy nie grała w Overwatcha i chciałaby zdobyć kod? Rozumiem, że lepiej wybrać osobę, która już grę posiada i kod może odsprzedać na serwisie aukcyjny? Świetny pomysł!

 7. 17:35 04.12.2018
  niewierze

  Żniwiarz to jedyna postać dająca upust emocjom. Gdy słychać te głodne kawałki: ‘Apokalipsa to ja’, ‘Nauka ujawni wam prawdę’, ‘W jedności siła’, czy ‘Nasz świat jest wart, by o niego walczyć’, które to pojawiają się w facebookowych mądrościach, czy na plakatach z kotem, jedyną satysfakcjonująca odpowiedzią jest: Giń! Giń! Giń! I ponownie od respawna…

 8. 17:38 04.12.2018
  aksamitny

  Nie posiadam swojej ulubionej postaci, ponieważ nie posiadam gry, ale na chwilę obecną oglądając filmiki z gry to Burzyciel , bo jest uroczy. Jednak nie mogę stwierdzić czy tak samo będę ją lubić samemu grając. Na to pytanie będę mógł w pełni odpowiedzieć dopiero po wygranej w konkursie. 🙂

 9. 19:33 04.12.2018
  jjaypolak

  Bez dwóch zdań moją ulubioną postacią jest Sombra, która idealnie wpasowuje się w mój styl gry, jest potężna zarówno w walce bezpośredniej, jak i można nią działać w cieniu ujawniając się w odpowiednim momencie, by przesądzić o wyniku meczu. Poza tym, Sombra ma wiele umiejętności i talentów, jest zdolną hakerką, utalentowaną manipulatorką, silną wojowniczką, jest wybitnie inteligentna i ma genialny zmysł taktyczny, dzięki któremu jest zawsze o krok do przodu przed wszystkimi oraz w przeciwieństwie do większości bohaterów Overwatch nie pracuje dla dobra ani zła, lecz wykorzystuje swoje umiejętności tylko i wyłącznie dla siebie i własnych korzyści. Te wszystkie cechy sprawiają, że Sombra jest postacią jedyną w swoim rodzaju i sprawia wrażenie bardziej autentycznej niż wszyscy inni bohaterowie Overwatch walczący dla ocalenia lub zniszczenia świata od tak, bez żadnych osobistych motywacji.

 10. 21:26 04.12.2018
  thekambot

  Doritosy pożywieniem. Mnt Dew wodą. BALANSOWANIE POSTACI BY BYŁA SŁABSZA STATYSTYKAMI DO RESZTY POSTACI.

  Czyli D.va

 11. Cruzer969
  21:32 04.12.2018
  Cruzer969

  Moją ulubioną postacią zdecydowanie jest Mercy, głównie przez to, że niesie pomoc wszystkim tym, którzy jej potrzebują. Dzięki skrzydłom może wznosić się nad polem bitwy, miejscami katastrof (co mogliśmy zobaczyć w animacjach i komiksach), a jej kaduceusz przynosi ukojenie i ulgę rannym towarzyszom. Najczęściej poprawiana postać w całej grze, budząca często wiele kontrowersji, a tak mało o niej wiadomo. Liczę na jakiś komiks albo animację w pełni jej poświęconą, bo po dwóch latach od premiery w pełni na to zasługuje.

 12. 09:42 05.12.2018
  Gregg

  Moją ulubioną postacią jest Smuga (Tracer), ponieważ potrafi… wziuuum… ulubioną postacią jest Smuga (Tracer), ponieważ potrafi… wziuuum… postacią jest Smuga (Tracer), ponieważ potrafi…. wziuuuum… jest Smuga (Tracer). Pif paf.

 13. Bartosz Stodolny
  12:28 05.12.2018
  Bartosz Stodolny

  Mamy już zwycięzców. Gratulujemy jaypolak, Gregg i niewierze. Do końca dnia powinniście otrzymać klucze.

  Ukryj odpowiedzi()