Zmien skórke
Logo Polygamii

Activision prawdopodobnie zajawia nowe Call of Duty

Zajawia czaszkami, ale rzekomo nie chodzi wcale o Ghosts.

Ashton Williams, starsza menadżerka ds. komunikacji w Activision, od grudnia wrzuca na swojego Twittera zaskakująco dużo obrazków z czaszkami i duchami. Biorąc pod uwagę jej stanowisko, trudno przypuszczać, że nie ma to jakiegoś związku z serią Call of Duty.

Fani serii szybko połączyli kropki i doszli do wniosku, że Williams sugeruje w ten sposób, że tegoroczną odsłoną serii będzie kontynuacja niezbyt udanego Ghosts. Jak jednak twierdzi Jason Schreier z Kotaku, jest to dalekie od prawy.

To nie jest Ghosts 2!

Napisał na forum ResetEra znany z dobrych źródeł w branży dziennikarz. Tym samym pojawiło się przypuszczenie, według którego nowa odsłona mogłaby opowiadać o losach Simona “Ghosta” Rileya. Jako że postać ta umarła w Modern Warfare 2, według tego rozumowania nowe Call of Duty miałoby być prequelem.

Więcej dowiemy się zapewne za kilka miesięcy, kiedy Activision oficjalnie zapowie nowe Call of Duty.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
2 Odpowiedzi
5 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

“Call of Duty 16: Modern Warfare 4: Skulls”
– Activision 2019, koloryzowane

Bartosz Witoszka
Redaktor

No nie Moder Warfer 4, tylko Origin of Modern Warfer, przecież to ma być preqeul!!! (Kappa) 😉

dunhill oceano
Użytkownik

Dla mnie Ghosts to jedna z najlepszych odsłon. Fabuła głupia, aż zęby zgrzytały podczas przerywników, ale te oskryptowane misje – baja!

soulsonist
Użytkownik

Nigdy nie rozumialem dlaczego ludzi odrzucalo od Ghostow, dla mnie to byla bardzo fajna strzelanka. A to ze historia byla nieprawdopodobna, a ktory scenariusz w strzelankach jest? 🙂

TurboGad
Użytkownik

IMO problem z odbiorem Ghosts mógł być taki jak z “Ojcem chrzestnym III”. Gra jako taka była dobra, ale oceniana była przez pryzmat MW. Nie pomogły też wygórowane oczekiwania wygenerowane przez ActiVision – że to coś nowego względem MW, że to jedna z pierwszych gier nexgenowych (bo wyjdzie też na XO).

Popularne wpisy

Popularne Gry