Zmien skórke
Logo Polygamii

A gdyby tak… Dark Souls Trilogy?!

Zapowiedziany przez Bandai Namco pakiet to idealna rzecz dla spóźnialskich.

W ogóle nie wiedziałeś o Demon’s Souls, bo nie czytałeś w tamtych czasach branżowych czasopism. O Dark Souls zrobiło się głośno, ale nasłuchałeś się, jakie to trudne i mozolne i trochę odpuściłeś. „Dwójka” najpierw była hitem, potem wszyscy zaczęli zauważać wady, więc pomyślałeś sobie „oho, to może jednak powinienem trzymać się z daleka”. Bloodborne ukazał się na wyłączność Sony, zatem z automatu odpadł. I jak świat klęknął przed „trójką”, Ty byłeś tak daleko z tyłu, że wygodnie wyminąłeś całą kwestię. Jeśli choć część z tego jest prawdą, albo po prostu kochasz twórczość From Software, poniższy pakiecik jest dla Ciebie.

19 października nie tylko będzie dniem premiery switchowego Dark Souls „Remastered”, lecz również Dark Souls Trilogy na wszystkich pozostałych platformach. W skład zestawu – który doczeka się wydania pudełkowego (<3) – wchodzić będą pełne odsłony, a zatem Remastered „jedynki”, Scholar of the First Sin „dwójki” oraz The Fire Fades „trójki”, a zatem nie brakuje ani jednego DLC. Łącznie to będzie może nawet i kilkaset godzin wyśmienitej, choć wymagającej, wiadomo, zabawy. Niestety, turbofanów muszę rozczarować – poniższa kolekcjonerka to jak na razie wyłącznie oferta dla Japończyków.

Osobiście jestem zachwycony. I świetny ruch biznesowy ze strony wydawcy, i wspaniała okazja dla spóźnialskich graczy.

11
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
7 Odpowiedzi
5 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
bezloginu
Użytkownik

turbofani to i z japonii sprowadzą i ograją w esperanto za pomocą zegarka casio z kalkulatorem.

Arcybibosz
Użytkownik

Dla kogo jest ta kolekcja? Dla fanów którzy każda część ogrywali na premierze i gry mają na półce, czy dla osób które przez lat omijali tą serię bo za trudna?

Oczywiście zostało to wydane po to żeby wyciągnąć jeszcze więcej pieniędzy od najbardziej zagorzałych fanów.

gseed
Użytkownik

Ale bzdura…

Arcybibosz
Użytkownik

To ty jesteś ten co nie grał w żadną część i teraz chce ograć wszystkie na raz?

gseed
Użytkownik

Nie mam zamiaru kupować tej trylogii. Ale jak czytam ze kolejne wydanie gry to skok na kasę to mi się nóż w kieszeni otwiera. Nikt cię so kupna nie przymusza. Kupi ten co będzie chciał. A większy wybór an rynku jest lepszy niż jego brak. Ten tekst ze skokiem na kasę jest tak samo kretyński jak mówienie ze remaki i remastery to skok na kasę. Bo chęć utrzymania gry przy życiu i utrzymania jej w obiegu jest taka zła…

Arcybibosz
Użytkownik

A przepraszam, czy te gry nie są dostępne? Wypuszczono je w ilości 500 sztuk tylko w Japonii, w latach 90tych i nigdzie nie jest dostępna? Każdy może kupić, nawet cyfrowo za grosze każdą część.

Wydanie takiej edycji to skok na portfele najbardziej zagorzałych fanów, którzy nie pozwolą sobie na to aby nie mieć wszystkich wydań.

focka01
Użytkownik

Niech nawet wydadzą same gry i soundtracki w ładnym pudełeczku a figurkę i inne bzdety mogą sobie zatrzymać.

Bartosz Witoszka
Redaktor

A mogłem poczekać na zbiorcze wydanie…

comment image

gseed
Użytkownik

Bieda wersje, ja bym wymieniał 🙂

Bartosz Witoszka
Redaktor

Ano, nie lubię tych niestandardowych pudełek, ale ciężko dostać te normalne. Czasem w Biedronce można na fajne promocje trafić 😉

Popularne wpisy

Popularne Gry