Zmien skórke
Logo Polygamii

A Devil May Cry na Switcha za kilka dni

Posiadacze przenośnej konsoli nie mają ostatnio na co narzekać.

Fioletowy smok na Switcha. Noszący dwa miecze na Switcha. Brat Monter Hunter World na Switcha. A teraz Devil May Cry również dołącza do tak zacnego grona, ale znacznie szybciej. Capcom oficjalnie zapowiedział premierę 24 lipca dla Ameryki, dzień później dla Europy. Najdłużej musi poczekać Japonia, ponieważ do 27 lipca, ale to chyba nie powód do nerwów.

Port na pstryczka ogłoszono już w maju, ale dopiero teraz poznaliśmy konkretną datę. Ciekawostką jest, że pewien akcent DMC był już na innej konsoli przenośnej, ponieważ Dante wystąpił w grze Project X Zone, która zawitała na konsolę 3DS. Taktyczne JRPG było wielkim crossoverem, w którym uczestniczyli giganci: Sega, Namco Bandai, Capcom.

Grę można już kupić w przedsprzedaży dzięki oficjalnemu sklepowi Nintendo. W Stanach Zjednoczonych tytuł wyceniono na 19.99 $ – z potrzebą posiadania 9.2 GB wolnej przestrzeni na dysku. Polski katalog jeszcze nie zawiera gry. Jeżeli nie zadowala was oferta na przenośną konsolę, warto zainteresować się kolekcją Devil May Cry HD, którą zajdziecie na Steamie. W jej skład wchodzą trzy pierwsze części serii. Wyrwanie takiej na promocji okaże się z pewnością bardziej opłacalne.

 

Więcej na temat:

1
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
0 Odpowiedzi
1 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Aimagylop
Użytkownik

     

Popularne wpisy

Popularne Gry