Zmien skórke
Logo Polygamii

E3 VR Showcase 2019 powinno zadowolić fanów wirtualnej rzeczywistości

Teraz kurcze my.

Najważniejsi producenci sprzętu do VR wstydzili się już dłużej pokazywać na swoich konferencjach nowe gry powstające z myślą o rzeczywistości wirtualnej… ups, wybaczcie, pomyliłem kartki…

Najważniejsi producenci sprzętu do VR zorientowali się, że odwiedzający targi goście wykorzystują pokaz nowych gier na tę platformę w ramach krótkiej przerwy na pa…, czekajcie, też nie ta kartka…

Oddech.

O, jest, tak to ma wyglądać. VR rośnie w siłę i staje się coraz popularniejszy, a autorzy najważniejszych sprzętów do rzeczywistości wirtualnej stwierdzili, że nie można upychać dłużej zapowiedzi/pokazów gier wykorzystujących gogle pomiędzy szarymi, nudnymi produkcjami. Dzięki temu możemy ogłosić wszem i wobec, że w tym roku konferencyjna stagnacja zostanie przełamana i czeka nas całkowicie nowy pokaz.

Już 10 czerwca wszyscy fani wirtualnej rzeczywistości będą mogli zgromadzić się na oglądanie E3 VR Showcase. Na konferencji czeka nas dużo zapowiedzi gier i nowinek związanych właśnie z VR. Na imprezie stawią się oczywiście najwięksi, a jak podkreśla Greg Miller, jeden z organizatorów przedsięwzięcia, pokaz kierowany będzie także do tych mniej zaznajomionych z VR:

To dla nasz szansa, by pokazać światu przyszłość niesioną przez VR. Chcemy przedstawić tu coś, co będzie ekscytować nie tylko fanów Rifta, Vive, PSVR, Questa czy Windows VR, ale też tych, którzy nawet nie kupili jeszcze własnego zestawu. Rozmowy były prowadzone już rok temu i zaufajcie mi, część z rzeczy które tam ujawnimy będą naprawdę duże.

Zachęca. A ja chyba nawet skuszę się na oglądanie, bo 10 czerwca o godzinie 18 czasu polskiego to jak na E3 przyjemna godzina. Jakoś tak zręczniej będzie później odmówić Bartkowi, gdy zapyta czy nie chcę obejrzeć o 3 w nocy (z 10 na 11 czerwca) również potwierdzonej konferencji Square Enix. Raz w życiu wystarczy!

Krzysztof Kempski

Więcej na temat:

2
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
1 Komentarze
1 Odpowiedzi
2 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Simplex
Użytkownik

Czemu URL tego posta to https://polygamia.pl/324838-2/ ?

Popularne wpisy

Popularne Gry