Zmien skórke
Logo Polygamii

Kybery za dolary - inaczej, niż myślicie

EA wpadło na pomysł, jak, całkiem dosłownie, wkupić się w łaski graczy.

W zeszłym roku EA musiało się wycofać ze swoich rozwiązań dotyczących mikropłatności w SW:B2, ale smrodek pozostał. Nic dziwnego, że firma pracuje nad poprawą swojego wizerunku.
Jak mówi przedstawiciel firmy, “Chcemy pokazać graczom, że EA nie jest najbardziej chciwym podmiotem w branży. Jest wręcz przeciwnie!”

I tak, od maja lootboxy do Battlefront 2 będą całkowicie darmowe. Jeszcze pod koniec stycznia bieżącego roku odpowiedzialny za finanse firmy Blake Jorgensen zapowiadał powrót płatnego rozwiązania, ale wszystko wskazuje na to, że stanie się coś zupełnie odmiennego.

“Disney nie pozwoli na kolejne kontrowersje przed premierą filmu z Hanem Solo. Dodatkowo, EA jest zdeterminowane, by przyciągnąć do produktu więcej graczy.” – tłumaczy przedstawiciel firmy.
Wystarczy regularnie grać w grę, by skrzynki dopisywały się do naszych kont. Będą zawierać skórki, bohaterów, broń. Dodatkowo mają się w nich trafiać kybery – rzadkie kryształy, które w uniwersum służyły do tworzenia mieczy świetlnych. Teraz uwaga – EA zobowiązuje się, że będzie skupowało od graczy kybery za prawdziwe pieniądze! Nie wiadomo na razie, jaki zostanie zastosowany przelicznik, ani jaka będzie szansa wylosowania kryształów.
Tak czy inaczej, jesteśmy pod wrażeniem!

Więcej na temat:

5
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
4 Komentarze
1 Odpowiedzi
0 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bartosz Witoszka
Redaktor

No już prawie, ale to zdanie: “EA zobowiązuje się, że będzie skupowało od graczy kybery za prawdziwe pieniądze!” przeważyło 😛

Sly
Użytkownik

Ale jest już coraz bliżej, tym razem prawie się nabrałem 🙂

Washburne
Użytkownik

Kybery mają być wymienne nie na dolary, tylko na akcje EA. W ten sposób gracze, w trosce o wzrost wartości papierów, będą musieli kupować więcej gier…

mirek83
Użytkownik

Nie jest tak różowo, bo ponoć Trump ma nałożyć zaporowe cła na kybery.

wiaderny
Użytkownik

Perełka:
Jak mówi przedstawiciel firmy, „Chcemy pokazać graczom, że EA nie jest najbardziej chciwym podmiotem w branży. Jest wręcz przeciwnie!”
🙂

Popularne wpisy

Popularne Gry