Zmien skórke
Logo Polygamii

2019 będzie rokiem Diablo

Blizzard obiecuje zapowiedzi kilku nowych projektów związanych z serią.

Gaszenia pożarów po zapowiedzi Diablo Immortal ciąg dalszy. Po tym, jak gracze negatywnie zareagowali na informację o mobilnej odsłonie serii, firma robi co może, by zapewnić, że nie zapomniała o PC.

Nowa wypowiedź w tym tonie pojawiła się na oficjalnym forum Blizzarda. Jego przedstawiciel nie tylko po raz kolejny podkreślił, że pracuje ona aktualnie nad kilkoma różnymi projektami związanymi z Diablo. Napisał również, kiedy można się spodziewać oficjalnych informacji na ich temat.

Mamy wiele planów związanych z Diablo, realizowanych w kilku projektach, o których będziemy mówić w przyszłym roku. Nie możemy się doczekać, by podzielić się z wami informacjami o nich wszystkich, ale część z nich musi jeszcze poczekać, bo wolimy wam je pokazać, niż wam o nich powiedzieć.

Dodał również, że firma jest zdeterminowana, by dać graczom takie Diablo, z jakiego społeczność może być dumna. “Obecnie bardziej niż kiedykolwiek”, stwierdził.

Dominik Gąska

Więcej na temat:

6
Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
3 Komentarze
3 Odpowiedzi
6 Obserwujący
 
Najpopularniejszy komentarz
Najpopularniejsza dyskusja
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
ghoulas
Użytkownik

Czyli oprócz Mobilniaka dostaniemy też, nie chce być złym prorokiem, Diablo Battle Royale!

Deniryer
Użytkownik

Nie no co ty w D3 PVP nie potrafili ogarnąć tylko PVE, więc to będzie Diablo Survival z obowiązkową opcją budowania obozu albo pełno prawny city builder w świecie sanktuarium!

pear
Użytkownik

Diablo mobilne, Diablo Battle Royale, Diablo karcianka, Diablo MOBA, Diablo Multiplayer FPS, a na dokładkę konsolowe Diablo 4, które pokaże niedowiarkom, że można to jeszcze bardziej spie**zielić niż Craplo 3, które już było soczystym splunięciem na twarze fanów poprzednich części. Zaiste, piękny rok Diablo się zapowiada.

krissu88
Użytkownik

No już, już nie denerwuj się tak. Wdech, wydech, wdech wydech. Będzie dobrze!

Aimagylop
Użytkownik

Leszek Miller: Nie będzie.

ZeusEx
Użytkownik

Jestem sceptyczny. Obecnie bardziej niż kiedykolwiek.

Popularne wpisy

Popularne Gry