Zmien skórke
Logo Polygamii

Publicystyka"Dawno temu w grach" – ściągnij ZA DARMO!

Nie czytaliście jeszcze książki naszego felietonisty Bartłomieja Kluski “Dawno temu w grach”? Błąd. Teraz możecie nadrobić zaległości ściągając ją za …

Facebook Twitter Google Wykop

Nie czytaliście jeszcze książki naszego felietonisty Bartłomieja Kluski “Dawno temu w grach”? Błąd. Teraz możecie nadrobić zaległości ściągając ją za darmo.

Oddajemy głos autorowi – Bartłomiejowi Klusce.

Choć książeczka “Dawno temu w grach” ukazała się już trzy lata temu, nadal bardzo ją lubię. Dobrze się przy niej bawiłem i wiele dowiedziałem. Dała mi wiarę, że istnieje w Polsce zapotrzebowanie na teksty o historii elektronicznej rozrywki i pozbawiła złudzeń co do skali czytelnictwa w naszym kraju :). Stała się również początkiem owocnej współpracy z Polygamią, której efekty można znaleźć w archiwum serwisu.
Oczywiście w ciągu tych trzech lat wiele się zmieniło. Wtedy nie było prawie nic, teraz zaś są świetne strony poświęcone przeszłości gier wideo i autorzy znakomicie zorientowani w temacie. Wiedza o korzeniach naszego hobby jest łatwo dostępna, trudno natomiast dostać “Dawno temu w grach”, gdyż niewielki nakład niemal się wyczerpał. Wierzę jednak, że moja książeczka nie zestarzała się tak bardzo i wciąż można w niej znaleźć kilka ciekawych opowieści, a ponieważ ludzie nadal chcą je czytać (wiem, bo pytają), postanowiłem udostępnić wersję elektroniczną do ściągnięcia za darmo. Jeśli zatem przegapiłeś ją wtedy, możesz nadrobić zaległości :).

Książka możecie pobrać klikając tutaj. Naszą recenzję Dawno temu w grach znajdziecie pod tym adresem.

Dzięki Bartku za udostępnienie swojej pracy. No i czekamy z niecierpliwością na książkę – Bajty Polskie. Jej fragment możecie przeczytać na Jawnych Snach.

Piotr Gnyp

Przeczytaj również cykl felietonów Bartłomieja Kluski – Opowieści z Krypty

Dodaj komentarz

Zaloguj się by skomentować
  Subskrybuj  
Powiadom o