Zmien skórke
Logo Polygamii

Tomb Raider, GTA, Postal i inne retrosmakołyki [PolyTube]

W tym Robin Hood: Legenda Sherwood. Obrodziło nam w tym tygodniu w gry z dzieciństwa.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let’s playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Idą święta, przed nami długi weekend, więcej jest też czasu na granie. Albo oglądanie jak ktoś gra. Na przykład w pierwszego Tomb Raidera. I to tego oryginalnego, na PSX-a, a nie późniejszy remaster. Qdi streamował grę u siebie.

Gdyby dawka nostalgii była zbyt mała, to QAM ma stream z GTA.

Od GTA już niedaleka droga do Postala. O wilku mowa – do tego klasyka wrócił Xaorus.

Lutel odpalił natomiast Robin Hood: Legenda Sherwood.

Na koniec tego niecodziennego przeglądu vicek83 i pecetowy port The Silent Age. No bo ile można patrzeć na Playerunknown’s Battlegrounds, prawda?

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Więcej na temat: