Zmien skórke
Logo Polygamii

Strach ma krótkie nóżki i duże oczy, czyli Little Nightmares i Outlast 2 [PolyTube]

Strach to motyw przewodni tego wydania. Ale oprócz niego znalazło się jeszcze miejsce dla Dawn of War 3, ciekawego indyka i fajnej klawiatury.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let’s playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Mamy na Polygamii recenzję, Nitek ma gameplay. Z Little Nightmares oczywiście.

AdmiraleS gra natomiast w Outlasta 2. Tutaj jest nasz werdykt. To świetna gra, jeżeli boisz się jednak przechodzić ją sam, to wiadomo, z youtuberem zawsze raźniej.

Dawn of War 3 serca Bartka nie podbił. Co nie zmienia faktu, że można zerknąć na gameplay naczelnego polytube’owego stratega, LookasHowToWipe.

Jeszcze raz Nitek, znów z indykiem, ale tym razem trochę mniej strasznym.

Zajmujemy się głównie grami, ale czasem warto zastanowić się, na czym najlepiej grać. Kazik478 PL podpowiada w temacie klawiatur.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Więcej na temat: