Zmien skórke
Logo Polygamii

Star Citizen, niezależne Icey, zremasterowane Halo Wars, a także premiery stycznia i podsumowania roku [PolyTube]

W tym tygodniu trochę zestawień i podsumowań. A także tradycyjnie gier indie i tych wysokobudżetowych.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let’s playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Quantum Of Infinity wziął na ruszt Star Citizena. A dokładnie jego moduł FPS, który, podobnie jak reszta gry, jest w powijakach. Ale co się dziwić, w końcu dopiero co zmieniono jej silnik graficzny.

Z wysokobudżetowego kosmosu przenosimy się do świata gier niezależnych. A dokładniej rzecz biorąc do gry Icey, którą sprawdza Nitek.

Na kanale Wielkie mi Halo znajdziecie natomiast gameplay z Halo Wars: Definitive Edition na PC. W sam raz przed nadchodzącym sequelem.

Pan KuBaka rok zaczyna podsumowaniem poprzedniego. Obejrzyjcie jego TOP 10. A tutaj znajdziecie nasze redakcyjne TOP 30.

Won’t Be Fixed ma natomiast dla was przegląd styczniowych premier. Tak, poza Resident Evill VII jeszcze coś podobno ma w tym miesiącu ma wyjść.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Więcej na temat:

  1. Mobi
    19:26 07.01.2017
    Mobi

    Ponieważ były tu już moje 2 filmy o Steamlinku, to przedstawiam wam kolejny z tej serii, a dokładnie jak podłączyc pada os PS4 przez BT do PC i Steam. Od około 3 tygodni DS4 ma pełne wsparcie na Steam i działa nawet żyroskop jak w Steam Controler.
    https://www.youtube.com/watch?v=bSfigmyCFZU