Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Zwiastuny premierowe, dodatki darmowe, turnieje sportowe

Tylko wiosny jakby brak.

Premierowy zwiastun Outlasta 2

Już 25 kwietnia premiera Outlasta 2 na komputery PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Z tej okazji – premierowy zwiastun gry.

Fast RMX z nowym trybem

Futurystyczna gra wyścigowa i według wielu jeden z najlepszych tytułów startowych na Switcha doczekała się darmowego uaktualnienia. Wprowadza ono dwa nowe tryby rozgrywki – Time Attack (pozwalający na bicie rekordów pojedynczego okrążenia na poszczególnych trasach) oraz online „tylko dla przyjaciół”. Dzięki temu możliwa jest teraz rozgrywka sieciowa w gronie wyłącznie osób z naszej listy znajomych.

Super Bomberman R nie gorszy

Również ta gra wprowadza w patchu dodatki. Wśród nich cztery nowe plansze, dwa nowe akcesoria, a także usprawnienia trybu bitwy i fabularnego (który działa teraz w 60 klatkach na sekundę). Mała ilość zawartości to jedna z wad tej gry, a twórcy najwyraźniej chcą naprawić swoje błędy.

Total War: Warhammer 2 na nowym materiale wideo

Ian Roxburgh, główny projektant nowego Total Wara, opowiada o wielkim wirze nad krainą elfów. Wirze, o który toczyć się będzie walka w grze. Opowiada poniżej.

ELEX – trailer wprowadzający do gry

Tworzona przez studio Piranha Bytes gra RPG, łącząca elementy SF i fantasy, doczekała się fabularnego zwiastuna. Wprowadza on w realia świata i jego historię.

Dark Souls III: The Fire Fades – zwiastun

Ta fikuśna nazwa kryje za sobą wydanie tego kultowego action-RPG ze wszystkimi dodatkami (czyli „game of the year edition”). Takie wydanie zasługuje najwyraźniej na własny trailer, ten – poniżej.

Premierowy zwiastun Dawn of War III

Najnowsza odsłona tej serii RTS-ów trafi do sprzedaży 27 kwietnia, a już dziś – zwiastun premierowy. Przed rozważaniem kupna zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją.

Finał rozgrywek Fify dla fanów Legii

Legia zaprasza na swój stadion do Skyboxu na oglądanie finałowych rozgrywek organizowanego przez nią turnieju w grze FIFA 17. Ośmiu najlepszych graczy z całej Polski (wyłonionych spośród 2000 podczas eliminacji online) zmierzy się o 5000 złotych i karnety na rundę finałową ligi.

Games With Gold na maj

Microsoft podzielił się informacjami na temat oferty Games with Gold na maj. I tak właściciele Xboksów 360 dostaną Star Wars: The Force Unleashed 2 (dostępne od 1 do 15 maja) oraz Lego Star Wars: The Complete Saga (od 16 do 31 maja). Obie gry można uruchomić na Xboksie One w ramach wstecznej kompatybilności. Na samego Xboksa One trafią zaś dwie mniejsze gry – Giana Sisters: Twister Dreams – Director’s Cut (cały maj) i Lara Croft and the Temple of Osiris (16 maja do 15 czerwca).

Drogie Poly,

Dziś nie był mój dzień,

Dominik Gąska

Najczęściej czytane

01

Next-geny pojawią się szybciej niż nam się wydaje

02

Need for Speed Payback – recenzja. Policyjny pościg za mikropłatnościami

03

Tolerujesz skrzynki z lootem, nienawidzisz ich czy totalnie ci zwisają? [Klub Dyskusyjny]

04

Czy „narodowość” gry ma dla nas w ogóle znaczenie [Klub Dyskusyjny]

05

Rekord Reddita zmasakrowany przez EA, DICE oraz Star Wars: Battlefront 2. Chwalić się tym nie będą

06

Call of Duty: WW2 – recenzja. Operacja remaster

07

Kampania Call of Duty WW2 – mógł być reboot drugowojennych FPS-ów, jest ich remaster

08

„To, co my robimy na GOG-u, działa trochę jak muzeum”. Za kulisami polskiej konkurencji Steama

09

PlayerUnknown ich nienawidzi! Jednym prostym trikiem przekroczyli 20 milionów graczy!

10

Od dziś zapłacimy na Steamie w złotówkach

Popularne Gry