Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Zwiastuny premierowe, dodatki darmowe, turnieje sportowe

Tylko wiosny jakby brak.

Premierowy zwiastun Outlasta 2

Już 25 kwietnia premiera Outlasta 2 na komputery PC oraz konsole PS4 i Xbox One. Z tej okazji – premierowy zwiastun gry.

Fast RMX z nowym trybem

Futurystyczna gra wyścigowa i według wielu jeden z najlepszych tytułów startowych na Switcha doczekała się darmowego uaktualnienia. Wprowadza ono dwa nowe tryby rozgrywki – Time Attack (pozwalający na bicie rekordów pojedynczego okrążenia na poszczególnych trasach) oraz online „tylko dla przyjaciół”. Dzięki temu możliwa jest teraz rozgrywka sieciowa w gronie wyłącznie osób z naszej listy znajomych.

Super Bomberman R nie gorszy

Również ta gra wprowadza w patchu dodatki. Wśród nich cztery nowe plansze, dwa nowe akcesoria, a także usprawnienia trybu bitwy i fabularnego (który działa teraz w 60 klatkach na sekundę). Mała ilość zawartości to jedna z wad tej gry, a twórcy najwyraźniej chcą naprawić swoje błędy.

Total War: Warhammer 2 na nowym materiale wideo

Ian Roxburgh, główny projektant nowego Total Wara, opowiada o wielkim wirze nad krainą elfów. Wirze, o który toczyć się będzie walka w grze. Opowiada poniżej.

ELEX – trailer wprowadzający do gry

Tworzona przez studio Piranha Bytes gra RPG, łącząca elementy SF i fantasy, doczekała się fabularnego zwiastuna. Wprowadza on w realia świata i jego historię.

Dark Souls III: The Fire Fades – zwiastun

Ta fikuśna nazwa kryje za sobą wydanie tego kultowego action-RPG ze wszystkimi dodatkami (czyli „game of the year edition”). Takie wydanie zasługuje najwyraźniej na własny trailer, ten – poniżej.

Premierowy zwiastun Dawn of War III

Najnowsza odsłona tej serii RTS-ów trafi do sprzedaży 27 kwietnia, a już dziś – zwiastun premierowy. Przed rozważaniem kupna zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją.

Finał rozgrywek Fify dla fanów Legii

Legia zaprasza na swój stadion do Skyboxu na oglądanie finałowych rozgrywek organizowanego przez nią turnieju w grze FIFA 17. Ośmiu najlepszych graczy z całej Polski (wyłonionych spośród 2000 podczas eliminacji online) zmierzy się o 5000 złotych i karnety na rundę finałową ligi.

Games With Gold na maj

Microsoft podzielił się informacjami na temat oferty Games with Gold na maj. I tak właściciele Xboksów 360 dostaną Star Wars: The Force Unleashed 2 (dostępne od 1 do 15 maja) oraz Lego Star Wars: The Complete Saga (od 16 do 31 maja). Obie gry można uruchomić na Xboksie One w ramach wstecznej kompatybilności. Na samego Xboksa One trafią zaś dwie mniejsze gry – Giana Sisters: Twister Dreams – Director’s Cut (cały maj) i Lara Croft and the Temple of Osiris (16 maja do 15 czerwca).

Drogie Poly,

Dziś nie był mój dzień,

Dominik Gąska

Najczęściej czytane

01

Dunkierka – recenzja filmu. Wojna nakręcona z przerażającym realizmem

02

Wtem! Najpopularniejszy growy youtuber świata wyśmiewa najbardziej kontrowersyjnego polskiego polityka… świata?

03

Legendarne stworki są już w Pokémon Go, ale wydarzenie w Chicago okazało się totalną klapą

04

Najciekawsze promocje na weekend: PlayStation Summer Sale

05

Serial Cleaner, filmowy Spider-Man i tutorial „Jak streamować przez OBS Studio?” [PolyTube]

06

Podczas gorączki złota w Klondike brakowało psów. „Krypto” gorączka zabiera nam karty graficzne

07

Najlepiej sprzedające się w tym roku w Polsce pudełkowe gry wideo to…

08

Graliście ostatnio w Counter-Strike’a albo Team Fortress? Lepiej przeskanujcie swoje komputery

09

Wiemy jak wygląda nowa konsola Atari. I wiemy, że nie będzie to tylko kolejny retrosprzęt

10

10 lat po premierze, Lord of the Rings Online wreszcie zaprosi graczy do Mordoru

Popularne Gry