Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek zwiastujący darmowy weekend z For Honor i ciekawą książkę o grach wideo

Jest tu też coś dla czekających na Assassin's Creed Origins, Ni No Kuni II i NBA 2k18.

Graliście w For Honor? W weekend będziecie mogli zrobić to za darmo

Trailer mówi wszystko, co na temat planowanego otwartego dostępu ważne. A o tym, czym Ubisoft nie chwali się w wideo, przeczytacie w naszej recenzji.

Pozostając w klimacie gier Ubi – nowy materiał z nadchodzącego Assassyna:

Wideo pochodzi z kanały IGN-u, a jak macie ekran 4k i przeklikacie się na YouTube’a, to będziecie mogli obejrzeć je w natywnej rozdzielczości.

Książka „Console Wars: Sega, Nintendo, and the Battle that Defined a Generation” doczeka się polskiego tłumaczenia

Jak wyszperała Graczpospolita, książka ukaże się już 13 września 2017 w cenie 60 zł. Oryginał ma na karku 3 lata, ale z racji poruszanej tematyki wciąż jest aktualny.

Wojny konsolowe to oparta na ponad dwóch setkach wywiadów z byłymi pracownikami wstrząsająca opowieść o przełomie na rynku gier. To także historia o tym, jak skromny, rodzinny człowiek z ponadprzeciętną wyobraźnią zainspirował zespół straceńców do stworzenia interesu wartego 60 miliardów dolarów.

Wydawcą książki zostało krakowskie Wydawnictwo SQN, a za tłumaczenie zabrał się Bartosz Czartoryski, którego tekst o żywych trupach w grach wideo mogliście przeczytać u nas dwa tygodnie temu.

NBA 2K18 Prelude Demo pojawi się 8 września na PS4 i Xboksa One

Tak jak rok temu, darmowa próbka gry „pozwoli na stworzenie własnego koszykarza i rozgrywanie meczów drużynami akademickimi, by zwrócić uwagę skautów przed draftem”. Tak pisał rok temu Maciek o poprzedniej wersji tego typu demka. Save będzie oczywiście kompatybilny z pełną wersją gry, która pojawi się 19 września.

Były dema, czas na bety

Dissidia Final Fantasy NT Closed Beta wystartuje 26 sierpnia. Zapisać się można tutaj.

I kolekcjonerki

Ni no Kuni II: Revenant Kingdom pojawi się w bardzo przyjemnym wydaniu (także w Europie).

VR-owy (PS VR, HTC Vive i Oculus Rift) horror Don’t Knock Twice pojawi się 5 września

Zagrać będzie można w niego także bez VR-u, pisał o tym Patryk. Taką wersję dostanie też Xbox One.

„drugi sezon orwell. szkoda że pierwszego nie zreckowaliśmy, bo ponoć git” – gdybyście zastanawiali się, jak wyglądają nasze rozmowy na Trello, to między innymi tak

Orwell: Keeping an Eye on You nie zrecenzowaliśmy, pojawił się u nas tylko w przedpremierowej notce. A teraz dostanie sequel. To znaczy drugi sezon – Orwell: Ignorance is Strength. Ma być trochę mroczniejszy, z bogatszą paletą narzędzi do inwigilacji czy nawet kształtowania opinii publicznej. Trailer jest na czasie, z „fake newsami” i tym całym szambem, które nas otacza. Kurczę, muszę w to zagrać.

Rozchodniaczka polał,

Paweł Olszewski

I udał się do cyberpunkowego Krakowa 2084 roku.

 1. Simplex
  20:40 08.08.2017
  Simplex

  „I udał się do cyberpunkowego Krakowa 2084 roku.

  Wziąlem Observera w ciemno, dajcie jakieś przecieki czy warto 🙂

  Ukryj odpowiedzi()
  • Paweł Olszewski
   08:24 09.08.2017
   Paweł Olszewski

   Jeszcze nie wiem. Pograłem godzinę, póki co czuję się zaintrygowany (rewelacyjny klimat!), ale też lekko zaniepokojony, że może to być zbyt duża powtórka z Layersów. Buszowanie po pamięci NPC-ów to coś jak szwendanie się po chacie w skórze tamtego malarza. Otwierasz drzwi, a tam ściana, albo znowu to samo, zapętlone pomieszczenie. Ale to takie bardzo pierwsze wrażenie, na dniach pogram więcej, a we wtorek będzie recenzja.