Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek z deszczem, śniegiem, czołgami i policją

I o rajdach też coś będzie.

Christophe Balestra odchodzi z Naughty Dog

b9df725ee3484da42c836dd9326c1e81_400x400Po 15 latach w studiu, jeden z jego szefów stwierdził, że najwyższa pora poświęcić więcej czasu rodzinie.

Naszym sekretem jest i zawsze będzie talent i pasja całego zespołu. Dlatego odchodząc jestem spokojny o przyszłość Naughty Dog. Ekipa traci tylko jednego z wielu członków.

Evan Wells nigdzie się nie wybiera.

Policja na konsolach

Konsolowa wersja This is The Police doczekała się zwiastuna, który w oczach twórców miał chyba być zabawny. Moim zdaniem nie wyszło, ale może Wam się spodoba. Sama gra jest fajna. Recenzowaliśmy ją tu. 

Galeria z dodatku Ringed City do Dark Souls 3

Całkiem kolorowa.

Rain World ma datę premiery

I zwiastun, po którym znowu trudno ocenić szanse, że gra, w której sterujemy stworzonkiem będącym połączeniem kota i ślimaka może przypaść nam do gustu. Ale premiera już niedługo – zagramy 28 marca.

W weekend gramy w Steep za darmo

Na wszystkich platformach. Ba, Ubisoft ogłosił, że dostęp nie będzie ograniczany w żaden sposób, a na gości czekać będzie też dodany po premierze rejon Alaski. Warto skorzystać jeśli akurat nie możecie wyrwać się w prawdziwe góry. Weekend ze Steep wystarczy by zaspokoić głód szusowania po stokach.

Destiny zaprasza na swoje największe hity

Zgodnie z przewidywaniami wydarzenie Age of Triumph, przywróci do gry trzy raidy – Vault of Glass, Crota’s End i King’s Fall. Dostosowane do obecnego poziomu postaci i z małymi poprawkami. By zacząć zabawę konieczne będzie wbicie 390 poziomu Światła.

Panzer Corps 2 zapowiedziane

No, co – myśleliście, że strategie umarły? Studio Slitherine nic sobie nie robi z takich pomówień i wyda nową grę w przyszłym roku. Ta część rozgrywać się będzie w pełnym trójwymiarze, co może nieco niepokoić purystów. Oczywiście gra zmierza tylko na PC.

Zelda będzie grać w Zeldę

Linkiem, ale zawsze. O 21 naszego czasu Zelda Williams – córka nieodżałowanego Robina Williamsa, której imię nie wzięło się z przypadku – rozpocznie na Twitchu transmisję z The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Dochód zostanie przeznaczony na organizację Brain & Behavior Research Foundation.

Odhacza kolejny dzień bez wiosny,

Maciej Kowalik

 

 1. Vries
  14:57 10.03.2017
  Vries

  Trailer Panzer Corps 2 tak naprawdę nie pokazuje absolutnie nic. Nie wiem czy mam to uważać na trójwymiarową następczynię gier z SSI które lata temu rządziły w strategiach. Fajnie że coś się robi ale co się robi to już wielka tajemnica.

  Ukryj odpowiedzi()
 2. 21:43 10.03.2017
  toadie

  Oj, Panie Macieju,

  Nie godzi sie, nie godzi… serwowac rozchodniaczka nie polewajac nic na koniec.
  Haniebne i niepolskie zachowanie 😉

  Zdrowia!!!