Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym mechaniczne dinozaury przemawiają po polsku, a demoniczne kucyki trafiają do Bundla

Do tego zwiastuny, daty premier, granie mobilne i wampiry w Simsach. Takie rzeczy.

Kolejne pozycje w bibliotece wstecznej kompatybilności Microsoftu

Tracą smoki, zyskują: Battlefield: Bad Company 2, Battlefield 3, pierwsze Dragon Age, Ghostbusters, Scrap Metal i The Splatters. Jest okej, niech rośnie dalej, nikt raczej narzekać nie będzie. Jeżeli ktoś w zeszłym roku naciął się na nowych Pogromców Duchów (ponoć jedną z najgorszych produkcji całych dwunastu miesięcy), może wyleczyć się szalenie niedocenionym starociem od Segi.

Humble „jestem zaje” Bundle

Serio. Shantae and the Pirate’s Curse, Pony Island, Day of the Tentacle, N++, a to nie wszystko. Wejdźcie i kliknijcie chociaż w najniższy próg cenowy. Pony Island to jedna z najbardziej niedocenionych rzeczy zeszłego roku, polecam bezwzględnie.

27 minut Rime

W sam raz dla lubiących spoilerować sobie zabawę. Przepraszam, ale nic więcej nie napiszę, ponieważ postanowiłem poniższego materiału nie oglądać. Wystarczająco mocno czekam na ten tytuł. Data premiery to maj, wytrzymam!

Wampiry… w Simsach

Aż sobie musiałem odetchnąć. Nie lepiej było dodatku Vampires wypchnąć na Halloween? Jeżeli czwartych Simów nadal nie macie dość – czy tam nie mają dość Wasze piękniejsze połówki – do wampirzej zawartości dorwiecie się 24 stycznia. Spokojnie, tutaj skóra nie błyszczy na słońcu.

Założenie fabularne i przybliżona data premiery Strażników Galaktyki od Telltale

Najpierw to drugie, bo mniej spoilerowe – kwiecień, prawdopodobnie. Jeśli zaś chodzi o historyjkę: potężny artefakt i przeciwnik rodzaju żeńskiego, który/która jest „ostatnią ze swojego gatunku”. Fani zeszytów Marvela mogą już mieć jakieś podejrzenie. Mogą ewentualnie zrzucić je w komentarzu.

Nowy zwiastun Sea of Thieves

Macie tak jak Patryk i w Sea of Thieves nie wierzycie? A może przeciwnie – jest to Waszym zdaniem jeden z fajniejszych exclusive’ów Microsoftu? W każdym razie nowy materiał nikomu nie powinien zaszkodzić.

Są konsolowi fani Warhammer: End Times – Vermintide?

Bo doczekają się DLC Karak Azgaraz 28 lutego. Trzy nowe mapy, nowe bronie i kilka dodatkowych aczików/trofików. Można sobie zapisać w kalendarzu.

Sunless Sea trafi na iPady

Nie słyszeliście o Sunless Sea? Na pecetach ten erpeg zdobył sobie bardzo dobrą opinię, a w mojej głowie siedział dość długo. Im więcej platform, tym lepiej – dla każdego indyka, więc to miła nowinka. Na swoich większych iSprzętach zagramy w okolicach wiosny. Z dziennikarskiego obowiązku przypominam też, że developer tworzy już następny tytuł.

Polski dubbing z Horizon: Zero Dawn?

Na nowym polskim zwiastunie, rzecz jasna. Rzućcie uchem. Ale też i okiem, bo dawno nie widzieliśmy świeżych ujęć z tego tytułu, a premiera przecież tuż-tuż.

Rozchodniaczka polał, po czym wrócił do Devil Survivor i Yakuzy, bo chce mieć „zapracowany wieczór”

Adam Piechota

 1. 05:01 12.01.2017
  JaroWars

  Akurat Horizon z dubbingiem można się było spodziewać. Z takich naprawdę dużych ekskluziwów na PS4 to chyba tylko Bloodborne go nie dostał.

 2. 06:19 12.01.2017
  Estevez

  Hallelujah BF Bad Company na X1??? I do tego BF3??? Jutro lece kupic uzywki z x360. Zeba Tower here I come 😁

  Ukryj odpowiedzi()