Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek, w którym jest tyle filmików, że nawet Michael Bay postanowił wpaść

Spokojnie, zbyt wielu wybuchów w tym rozlaniu nie planuję.

No dobra, trochę być musi. Ale ten jeden raz. Obiecuję.

Skoro wybuchowy wstęp mamy już za sobą, pora przejść do codziennej porcji newsów w pigułce. A dziś…

Klabater zaprasza na testy Regalia: Of Men and Monarchs

Ale nie takie klasyczne, na Steamie czy GOG-u. Albo właśnie klasyczne, bo w siedzibie CDP.pl w Warszawie. Zarejestrować możecie się tutaj, a firma skontaktuje się z wami, jeśli zostaniecie wybrani. Przy okazji będziecie mogli sprawdzić, czy na takich eventach faktycznie wręcza się ludziom łapówki, żeby potem dobrze pisali o grze (nie wręcza się, serio).

No to pora na kącik filmowy.

Seria Soulcalibur kończy 20 lat

Więc Bandai Namco serwuje nam krótki materiał, w którym znalazły się wszystkie części. A jeśli znacie „kandziory” i inne krzaki wchodzące w skład japońskiego alfabetu, możecie udać się na stronę stworzoną specjalnie na tę okazję.

Z kolei Sniper Elite 4 dostaje pierwszy zwiastun prezentujący fabułę

Jakoś niespecjalnie pasuje mi tam pani, która opowiada wszystko z entuzjazmem automatu zapowiadającego pociągi na dworcu PKP w Poznaniu. „Włochy 1943” to pierwszy z serii materiałów przybliżających realia historyczne, w których przyjdzie nam wcielić się w rolę tytułowego snajpera.

A 13 grudnia Hitman włoży strój świętego Mikołaja

W nadchodzącej, darmowej dla wszystkich, misji „Holiday Hoarders”. Akcja będzie rozgrywać się w przystrojonym świątecznie Paryżu i ciekawe, czy będziemy mogli posadzić sobie swój cel na kolanach i zapytać: „Byłeś grzeczny w tym roku?”

Ghost Recon: Wildlands też ma swój trailer

Nowy, tym razem w Boliwii i znowu kładący nacisk na swobodę, którą mamy mieć przy podejściu do wykonania zadania. Przy okazji możecie też zapisać się do beta testów. Już takich klasycznych. To znaczy normalnych, jak u wszystkich. Tyle że przez ten nieszczęśny uPlay. O tutaj możecie się zapisać.

I Shadow Tactics ma

Tym razem premierowy, bo to już dziś. Gorąco polecam, bo to świetna gra. A wiecie, co jest najlepsze? Że faktycznie da się w niej zrobić to, co na zwiastunie. Trzeba mieć co prawda dużo umiejętności i nieco szczęścia, ale jak najbardziej się da.

No to już macie te nowe „Transformersy”

Nie wiem, o co chodzi. Jakieś smoki, potem chyba Optimus Prime zabija Bumblebee. Ogólnie z tymi „nowymi” filmowymi Transformersami jest tak, że pierwsze były fajne, bo były nowe. Potem to już staczanie się na dno do momentu, w którym seria zaczęła zasysać muł.

EVE Valkyrie dostanie rozszerzenie

Aktualizacja Gatecrash doda do tej jakże przeciętnej gry nową mapę i możliwość customizacji pilotów. Ciekawostką jeśli chodzi o mapę jest fakt, że w jej centrum znajduje się brama nadprzestrzenna, dzięki której możemy wykonywać skoki w obrębie obszaru gry. Aktualizacja dostępna będzie za darmo już 7 grudnia dla wszystkich posiadaczy „Walkirii”.

Natomiast Activision stwierdziło, że odświeżony Terminal dostanie jednak każdy

A nie tylko ci, którzy złożyli zamówienie przedpremierowe. Nowy Terminal, poza kilkoma zmianami, został też przeniesiony z Ziemi na Księżyc. Bo wiecie, w Infinite Warfare się w kosmosie lata. Co niestety nie zmienia faktu, że to Call of Duty jak każde inne.

Rozchodniaczka polewał, starając się nie wybuchnąć

Bartek Stodolny