Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: pytania do Gabena, złote Nioh i zakazane nagrania Resident Evil 7

Resident Evil 7
Mamy też słówko o polskim dubbingu Syberii 3 na Switchu. Będzie.

Skoro niedługo (chyba) wyjdzie w końcu Tekken 7…

… to fani japońskich mordobić będą mogli zacząć czekać na inną grę – Guilty Gear Xrd Rev 2. Najnowsza odsłona – będąca usprawnioną wersją poprzedniej – trafi na automaty Kraju Kwitnącej Wiśni wiosną tego roku. Potem należy spodziewać się wersji na PC, PS4 i PS3, ale kiedy dokładnie? Nie wiadomo.

Miłościwie Nam Panujący Gaben Pierwszy Najlepszy jutro odpowie na Wasze pytania

O ile nie będą dotyczyły Half-Life’a 3. Te najprawdopodobniej zignoruje. AMA (Ask Me Anything) z Gabem Newellem odbędzie się na Reddicie o północy z wtorku na środę.

Resident Evil VII to jedna z tych gier…

Wiecie, tych z Season Passem. DLC przynajmniej zapowiadają się całkiem ciekawie – będzie to sześć „zakazanych nagrań” i dodatkowy rozdział kampanii. Nowa zawartość wyjdzie do końca bieżącego roku. Nie znamy jeszcze oddzielnej ceny przepustki, ale wersja Deluxe gry, która ją zawiera, kosztuje na Steamie 79,98 euro.

Dlc

Nioh, nioh, nioh…

A, tak sobie tylko chichoczę, bo Nioh się ozłociło i już na bank wyjdzie 8 lutego. Miejmy nadzieję, że japoński Geralt w świecie Dark Souls da radę.

Studenciaki robią gry dla PlayStation

W ramach PlayStation First – programu wspierającego uczniów stawiających pierwsze kroki w tworzeniu gier – na PS4 pojawi się w tym tygodniu Ruckus Rumble stworzone przez szwedzkich studentów. Choć zwiastun nie porywa montażem, to gra i tak wygląda znacznie lepiej niż pewne perełki, które zarządziły ostatnio na kanale PlayStation.

A dla fanów Jasona…

… nowy Jason! Ten z „Jason żyje”. Bo dobrze mieć dużo Jasonów.

WOŚP to nie jedyna dobra rzecz, która się teraz dzieje

Jest też przecież Awesome Games Done Quick, czyli coroczna akcja, w której gracze z całego świata przechodzą gry na czas. A wszystko, żeby wesprzeć fundację walczącą z chorobami nowotworowymi. Chcecie wiedzieć, jak wypada edycja 2017? Bardzo dobrze:

Syberia 3 na Nintendo Switch będzie miała polski dubbing

No dobrze, to teraz jeszcze tylko chcielibyśmy wiedzieć, jakich spodziewać się aktorów. Czy w Kate Walker ponownie wcieli się Brygida Turowska? Biorąc pod uwagę, że wciąż jest bardzo aktywna na polskiej scenie dubbingu, podejrzewam, że tak.

Polał jakąś siekierę z najgorszej speluny Gotham,

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

 1. 03:26 17.01.2017
  JaroWars

  Nadal nie chce mi się wierzyć, że siódmy Resident nie wypali, ale coś Capcom stąpa ostatnio po mocno cienkim lodzie. Zobaczymy…

  Polska Syberia zawsze cieszy – podejrzewam, że nową Zeldę też tak wydadzą.

 2. Dantius
  09:07 17.01.2017
  Dantius

  Nie żeby coś, ale mówię stanowczemu nie DLC typu „kup season pass, a otrzymasz dodatkowy rozdział kampanii”. Jak mam to odbierać? Z tego co wnioskuję, jest to wycięty fragment GŁÓWNEJ kampanii. Rozumiem jeszcze DLC typu „dodatkowa przygoda”, ale nie to.

  Polecam bardzo serdecznie pooglądać sobie co niektóre Awesome Games Done Quick na YT. Speedrun’y ze wszystkich gier, głównie z tych starszych na różne sposoby. Od pojedynków do 4 osób w jak najszybszym przejściu gry do dwóch gości grających na jednym padzie i przechodzących Super Mario Bros. Ciekawie się to ogląda, ponieważ jest to nie tylko popis umiejętności gracza ale również można dowiedzieć się o błędach gry itp. – dużo zależy od prowadzącego i tego jaki ma kontakt z publicznością, która go w tym czasie dopinguje. Polecam zobaczyć.

 3. Sevven
  11:53 17.01.2017
  Sevven

  Wow, w końcu będziemy mieć jakąś ładną bijatykę na tą generacje sprzętu.