Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: Ostatni ninja, South Park, promocje i darmocha

Ten Rozchodniaczek ma WSZYSTKO.

Źle się dzieje w miasteczku South Park. Nie obejdzie się więc bez zwiastuna.

Bully na Androidzie

Będzie też na iSprzętach, ale jeszcze nie teraz. Cena? 34 złote. No i pewnie nieco frustracji spowodowanej przez sterowanie przełożone na ekran dotykowe. Grę znajdziecie w Google Play.

Poznajcie potwory z Monster Hunter XX

Elite Dangerous w przyszłym roku na PS4

Dokładnie rzecz ujmując – w drugim kwartale przyszłego roku. Jest już na Xboksie One, jest na PC, więc najwyższa pora na kolejną platformę. Gra będzie obsługiwała żyroskopy w Dual Shocku 4 oraz dotykowy panel pada. David Braben nie zająknął się na temat możliwości grania międzyplatformowego.

Odświeżony Skyrim na PS4 za 114 złotych

Oczywiście w ramach akcji „12 okazj na Boże Narodzenie”. A do sieci wyciekła lista, która zdradza rzekomo przyszłe przeceny. Cytując Łowców Gier:

  • 9.12 – Battlefield 1
  • 11.12 – Uncharted 4: Kres Złodzieja
  • 13.12 – Titanfall 2
  • 15.12 – Call of Duty: Infinite Warfare
  • 17.12 – FIFA 17
  • 19.12 – Grand Theft Auto V
  • 21.12 – Watch Dogs 2
  • 23.12 – Final Fantasy XV

Skyrima w obniżonej cenie znajdziecie tu.

Boty w multiplayerze Dooma

I nie tylko, bo nowa aktualizacja dodaje również nowy tryb, zwiększa maksymalny poziom gracza i ulepsza edytor SnapMap. Oczywiście za darmo.

Chcesz być jak Ellie?

Albo inaczej – chcesz wyglądać jak Ellie? Dobranie odpowiednich ciuchów to tym razem tylko połowa sukcesu. Trzeba jeszcze przecież wrzucić sobie na rękę tatuaż. Neil Druckmann śpieszy z pomocą dla każdego, kto miałby taką potrzebę.

W lutym ruszy zbiórka na remake trzech odsłon Last Ninja

Prace nad nimi trwają już od dłuższego czasu, ale projekt rozrastał się i rozrastał wraz z dołączaniem do niego nowych osób. W tym twórców oryginałów. Zbiórka na Kickstarterze rozpocznie się 3 lutego. A już w sobotę przeczytacie u nas wspominkowy tekst o serii. Taki miły zbieg okoliczności.

Feist wyląduje na konsolach w przyszłym tygodniu

Platformówka spodobała się rok temu na pecetach, ale coś mi mówi, że pewnie większość z Was o niej nie słyszała. Cóż, na PS4 i Xboksie One zagramy 13 grudnia. A wygląda to tak:

Assassin’s Creed 3 za darmo

Słowo się rzekło i zgodnie z zapowiedziami Ubisoft w ramach świętowania swojego trzydziestolecia udostępnił pecetowcom Assassin’s Creed 3 za darmo. Szkoda, że tylko im. Grę pobierzecie stąd.

Rozlał Rozchodniaczka i tak szybko pobiegł do Last Guardiana, że aż zapomniał się podpisać,

Maciej Kowalik