Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: nowy zwiastun Uncharted 4, Inside od twórców Limbo i ploty o Plusie

YouTube
Tak, dzisiejszy rozchodniaczek jest z meniskiem. Nalało się trochę ciekawostek. Polecamy też zainteresować się wyprzedażą na GOG-u.

Noktis nie próżnuje

Niedawno trwał nabór na narratora Orków w Warcrafcie 2, a wczoraj autor fanowskich spolszczeń i dubbingów ogłosił, że zaczyna prace nad… pełnym tłumaczeniem pierwszej części Warcrafta. Życzymy powodzenia!

Inside dalej intryguje

Pamiętacie o tej grze od twórców Limbo, która pozostając w ponurej stylistyce, zagra na przemysłowych, orwellowskich strunach? Tytuł ciągle powstaje i nie wiem jak u Was, ale u mnie budzi zainteresowanie nie mniejsze niż tegoroczne tytuły AAA. Poniższe fragmenty tylko zaostrzają apetyt – szczególnie niepokojąca i w pewien smutny sposób piękna scena pod wodą.

Pamiętacie o egranizacji Friday The 13th?

O tej egranizacji. Twórcy przypominają, że ufundowana na Kickstarterze gra wciąż powstaje:

Słyszeliście już o NIGHTHAW-X3000?

Jak opisuje sam autor gry: Klimat lat 80. w stylowym shmupie o wartkiej akcji gorętszej niż dziewczyny na plaży w Miami i oprawie graficznej ładniejszej niż z kasety VHS, na którą jeszcze nikt nic nie nagrywał! Jego NIGHTHAW-X3000 wylądowało na Steam Greenlight. Cóż, wygląda (i brzmi! przede wszystkim brzmi!) odpowiednio „ejtisowo”.

Fragments of Him opowie swoją historię 3 maja

Gra, której główne hasło brzmi „o miłości, wspomnieniach i nadziei” nie nakręca przesadnie mocno, ale niewykluczone, że Fragments of Him dołączy do grona tych dobrych gier stawiających na historię oraz emocje. Przekonamy się o tym lada chwila.

World of Tanks doczeka się komiksu

Już jesienią pojawi się pierwszy z pięciu wydawanych co miesiąc numerów komiksowej adaptacji World of Tanks. Zeszyty mają opowiedzieć o – szok! – potyczkach czołgów, jakie wydarzyły się między Anglią a Niemcami latem 1944 roku. Komiksy wyda Dark Horse, a ich autorami będą Garth Ennies oraz Carlos Ezquerra.

World of Tanks
World of Tanks Dark Horse

WoT2

GOG chce Wam oddać swoje gry za półdarmo

Wyprzedaż w sklepie zainteresuje szczególnie fanów horrorów i klasycznych przygodówek LucasArts. Śmiało, sprawdźcie sami.

Watch Dogs w Plusie?

Witamy w Magicznym Świecie Plotek. Screen, który nawiedził zakamarki sieci, sugeruje, że w nadchodzącej ofercie Plusa abonenci otrzymają Watch Dogs i Tetris Ultimate. Czy takie zestawienie uspokoiłoby chociaż trochę falę krytyki zalewającą Sony od zbyt długiego czasu?

No dobrze, ale i tak wiemy, że wszyscy czekacie na jedno…

Przed Wami świeżutki i w sumie niedługi zwiastun Uncharted 4: Kres Złodzieja. Musicie mi wybaczyć, ale oglądacie na własną odpowiedzialność; ja tego trailera nie odpalam, bo po wszystkich innych materiałach i ograniu dema mój hype jest już na bardzo zadowalającym poziomie. Teraz chciałbym już po prostu dorwać grę. Tak że dziękuję, postoję, ale Wam życzę smacznego:

Przed spoilerami ucieka,

Patryk Fijałkowski

 

 

 1. Simplex
  23:39 25.04.2016
  Simplex

  „Także dziękuję, postoję, ale Wam życzę smacznego:”

  http://wittamina.pl/takze-czy-tak-ze/

  Ukryj odpowiedzi()
 2. Whis
  23:01 26.04.2016
  Whis

  Jeśli Watch Dogs w plusie okaże się prawdą to fajnie, gra mnie interesowała po jej pierwszych zapowiedziach ale później zapał opadł i gry nie kupiłem. Właśnie po to mam plusa żeby ogrywać większe tytuły które omijałem a do tej pory był syf.

  Na Uncharted 4 wiadomo że czekam, później nie ma chyba na co.

  Ukryj odpowiedzi()