Zmien skórke
Logo Polygamii

Rozchodniaczek: 80 śmierci Jindosha i nowe szaty Indiany Jonesa

Indiana Jones and the Fate of Atlantis - Special Edition
Odświeżony archeolog ma nawet demo.

Graliście w Indiana Jones and the Fate of Atlantis?

Ja nie, bo jak gra wychodziła, byłem zajęty rodzeniem się. Ale wkrótce mogę nadrobić zaległości, bowiem grupa niezależnych deweloperów z Went2Play odrestaurowuje klasyczną przygodówkę. Mało tego, już teraz wszyscy chętni mogą ściągnąć demo produkcji. A poniżej obejrzycie kilka screenów:

Odszczurzanie u krasnali

Warhammer End Times: Vermintide doczeka się DLC, w skład którego wejdą dwie nowe bronie dla Dwarf Rangera i Witch Huntera oraz – przede wszystkim – nowa kampania zabierająca graczy do krasnoludzkiej siedziby Karak Azgaraz. Lokacja zostanie podzielona na trzy sekcje. Data premiery dodatkowej zawartości nie jest jeszcze znana.

A skoro jesteśmy przy Młotku…

Chcecie zobaczyć Leśne Elfy z Total War: Warhammer w akcji? Bo nowa frakcja z nadchodzącego DLC doczekała się takiego materiału:

Marvel vs Capcom 4 zostanie ogłoszone podczas PlayStation Experience?

Albo i nie. Dziwna sprawa. Na NeoGAF-ie niektórzy użytkownicy utrzymują, że nowa odsłona uznanej serii faktycznie powstaje. Pojawiły się nawet obrazki, które miałyby pochodzić ze zwiastuna zaplanowanego na nadchodzącą imprezę Sony.

Ale z drugiej strony brakuje solidnych dowodów, a producent Marvel vs Capcom 3 zakomunikował jasno, że czwarta część nie powstaje. I komu tu wierzyć? Pewnie producentowi, zaczekajmy jednak do PlayStation Experience. Z tymi plotkami i zmyłkami to nigdy nic nie wiadomo.

T-Bull zamierza przejść z New Connect na GPW

Wrocławska firma tworząca gry mobilne chce wejść na GPW i przy tej okazji sprzedać akcje za 20 mln zł. Transfer ma wydarzyć się do czerwca 2017 roku. Pozyskane środki zostaną przeznaczone na rozwój T-Bulla – m.in. zatrudnienie dodatkowych 100 osób (obecnie w firmie pracuje 50).

Pustynia ReCore w nowych, HDR-owych barwach

Tytuł, który ostatecznie nie był zły, choć miał swoje braki, najprawdopodobniej na początku przyszłego roku wykorzysta możliwości HDR-a. Nie znamy niestety dokładnej daty aktualizacji.

Domek dla lalek w kolekcjonerce Resident Evil VII

Wiecie, żeby Barbie miała gdzie uciekać przed psychopatami. A tak zupełnie serio to w edycji kolekcjonerskiej nadchodzącego Residenta znajdziemy po prostu replikę posiadłości, w której rozgrywa się akcja gry.

RE7-BEAUTY-SHOT_COLLECTORS_PL

Za te wszystkie bonusy zapłacimy łącznie 649 złotych. Trochę dużo, co? Jeśli ktoś jednak naprawdę chce wydać te pieniądze, kolekcjonerkę znajdzie m.in. na muve.pl.

80 śmierci Jindosha pokazuje, jaką swobodę daje Dishonored 2

Wiecie, ta gra, w którą absolutnie musicie zagrać, jeśli podobała Wam się pierwsza część, jesteście fanami skradanek i ponad wszystko stawiacie na klimat, wolność oraz level design. Poniższy materiał pokazuje, jak można zabić jedną przykładową postać na 80 różnych sposobów. Łał. Ale muszę przyznać, że największe wrażenie zrobił na mnie i tak pierwszy sposób, szczególnie gdy przypomnę sobie, że przez Mechaniczną Rezydencję prześlizgiwałem się ponad 4h…

Welcome to the final mystery Jindosh,

Patryk Fijałkowski

Najczęściej czytane

01

Next-geny pojawią się szybciej niż nam się wydaje

02

Need for Speed Payback – recenzja. Policyjny pościg za mikropłatnościami

03

Tolerujesz skrzynki z lootem, nienawidzisz ich czy totalnie ci zwisają? [Klub Dyskusyjny]

04

Czy „narodowość” gry ma dla nas w ogóle znaczenie [Klub Dyskusyjny]

05

Rekord Reddita zmasakrowany przez EA, DICE oraz Star Wars: Battlefront 2. Chwalić się tym nie będą

06

Call of Duty: WW2 – recenzja. Operacja remaster

07

Kampania Call of Duty WW2 – mógł być reboot drugowojennych FPS-ów, jest ich remaster

08

„To, co my robimy na GOG-u, działa trochę jak muzeum”. Za kulisami polskiej konkurencji Steama

09

PlayerUnknown ich nienawidzi! Jednym prostym trikiem przekroczyli 20 milionów graczy!

10

Od dziś zapłacimy na Steamie w złotówkach

Popularne Gry