Zmien skórke
Logo Polygamii

Polska wersja Assassin's Creed: Brotherhood bez Uplay?

Były obietnice i solenne zapewnienia, że od 10 listopada, momentu startu Xbox LIVE, sieciowej usługi Microsoftu dostępnej na konsoli Xbox 360, polscy gracze wreszcie będą mogli się cieszyć takimi samymi wersjami gier, jak zachodni. Wygląda na to, że w przypadku Assassin’s Creed: Brotherhood może być inaczej.

Chodzi o usługę społecznościową Uplay, dostępną w grach firmy Ubisoft, dzięki której we wszystkich ich produkcjach, grając, odblokowywać można dodatkową zawartość (nowe kostiumy, bronie i tak dalej). Do tej pory zwykle nie była ona dostępna w Polsce, co polski oddział firmy komentował tak:

Usługa Uplay jest ściśle powiązana z Xbox Live. Natychmiast po ogłoszeniu przez Microsoft wprowadzenia do Polski XBL podjęliśmy działania mające na celu pełną implementację Uplay w polskich wersjach gier. Pierwszymi w pełni obsługującymi obie usługi grami są H.A.W.X 2 oraz R.U.S.E.  Tego samego można spodziewać się przy okazji kolejnych polskich premier w wersjach na wszystkie platformy.

Xbox LIVE jest już dostępne w Polsce. Tymczasem w komentarzach na naszych łamach dotyczących ostatniej gry Ubisoftu, Assassin’s Creed: Brotherhood, możemy przeczytać:

nehar: Polskie wydanie AC:B jest pozbawione UPlay

arczisan: wszystkie dodatki z kolekcjonerki i Legacy są rzekomo od razu w grze. Gdybym dokładnie wiedział, jakie to mają być dodatki z Legacy, to mogę to potwierdzić. Na pewno są te, które mają niepotrzebny do wbicia kod, czyli Smoczy Kostium, dwie grywalne postacie w multi, Copernicus i 2 misje solo.

Poprosiliśmy polski oddział Ubisoftu o wyjaśnienia, które opublikujemy gdy tylko je otrzymamy. Liczymy też, że napiszecie nam w komentarzach, jak to wygląda w waszym przypadku. Kupiliście już nowego Assassina? Na jaką platformę? Działa wam UPlay, czy może po prostu dodatki znajdują się już na płycie?

Piotr Gnyp

Więcej na temat:

Najczęściej czytane

01

Next-geny pojawią się szybciej niż nam się wydaje

02

Need for Speed Payback – recenzja. Policyjny pościg za mikropłatnościami

03

Tolerujesz skrzynki z lootem, nienawidzisz ich czy totalnie ci zwisają? [Klub Dyskusyjny]

04

Czy „narodowość” gry ma dla nas w ogóle znaczenie [Klub Dyskusyjny]

05

Rekord Reddita zmasakrowany przez EA, DICE oraz Star Wars: Battlefront 2. Chwalić się tym nie będą

06

Call of Duty: WW2 – recenzja. Operacja remaster

07

Kampania Call of Duty WW2 – mógł być reboot drugowojennych FPS-ów, jest ich remaster

08

„To, co my robimy na GOG-u, działa trochę jak muzeum”. Za kulisami polskiej konkurencji Steama

09

PlayerUnknown ich nienawidzi! Jednym prostym trikiem przekroczyli 20 milionów graczy!

10

Od dziś zapłacimy na Steamie w złotówkach

Popularne Gry