Zmien skórke
Logo Polygamii

Polska wersja Assassin's Creed: Brotherhood bez Uplay?

Były obietnice i solenne zapewnienia, że od 10 listopada, momentu startu Xbox LIVE, sieciowej usługi Microsoftu dostępnej na konsoli Xbox 360, polscy gracze wreszcie będą mogli się cieszyć takimi samymi wersjami gier, jak zachodni. Wygląda na to, że w przypadku Assassin’s Creed: Brotherhood może być inaczej.

Chodzi o usługę społecznościową Uplay, dostępną w grach firmy Ubisoft, dzięki której we wszystkich ich produkcjach, grając, odblokowywać można dodatkową zawartość (nowe kostiumy, bronie i tak dalej). Do tej pory zwykle nie była ona dostępna w Polsce, co polski oddział firmy komentował tak:

Usługa Uplay jest ściśle powiązana z Xbox Live. Natychmiast po ogłoszeniu przez Microsoft wprowadzenia do Polski XBL podjęliśmy działania mające na celu pełną implementację Uplay w polskich wersjach gier. Pierwszymi w pełni obsługującymi obie usługi grami są H.A.W.X 2 oraz R.U.S.E.  Tego samego można spodziewać się przy okazji kolejnych polskich premier w wersjach na wszystkie platformy.

Xbox LIVE jest już dostępne w Polsce. Tymczasem w komentarzach na naszych łamach dotyczących ostatniej gry Ubisoftu, Assassin’s Creed: Brotherhood, możemy przeczytać:

nehar: Polskie wydanie AC:B jest pozbawione UPlay

arczisan: wszystkie dodatki z kolekcjonerki i Legacy są rzekomo od razu w grze. Gdybym dokładnie wiedział, jakie to mają być dodatki z Legacy, to mogę to potwierdzić. Na pewno są te, które mają niepotrzebny do wbicia kod, czyli Smoczy Kostium, dwie grywalne postacie w multi, Copernicus i 2 misje solo.

Poprosiliśmy polski oddział Ubisoftu o wyjaśnienia, które opublikujemy gdy tylko je otrzymamy. Liczymy też, że napiszecie nam w komentarzach, jak to wygląda w waszym przypadku. Kupiliście już nowego Assassina? Na jaką platformę? Działa wam UPlay, czy może po prostu dodatki znajdują się już na płycie?

Piotr Gnyp

Więcej na temat:

Najczęściej czytane

01

To – recenzja. Najcieplejszy horror świata

02

„Jazda z k…wami!” na trybunach PES 2018? Troll aż miło

03

„Cze, cr? Sellnąłem rękawice, bo wczoraj miałem słaby drop”. Zeszyt ćwiczeń z języka polskiego mocno zaskakuje

04

TOP 10 najciekawszych, darmowych i pozbawionych mikropłatności gier [wideo]

05

„Wojny konsolowe” – recenzja. Po prostu lektura obowiązkowa

06

WRC 7 – recenzja. Prawie jak Colin

07

PES 2018 – recenzja. Gwiazdy świecą jasno

08

Najciekawsze promocje na weekend: Tanie GTA V w cyfrze, Battlefront z dodatkami za grosze i darmowe gry

09

Najciekawsze promocje na weekend: gry za dwie dychy w PS Store, Sega i Capcom na Xboksie i kupa pecetowej radości

10

Robert kontra Lewandowski. PES 2018 kontra FIFA 18 – w której grze Polacy wyglądają lepiej?

Popularne Gry