Zmien skórke
Logo Polygamii

Plotka: Activision chce zostać wydawcą Grand Theft Auto

W kategorii biznesowego zamieszania, nagroda tygodnia bez dwóch zdań wędruje do Activision. Jeśli skasowanie True Crime i pogrzebanie serii Guitar Hero to za mało, anonimowe języki przynoszą kolejne plotki: firma Bobby’ego Kotticka chce kupić Take-Two, wydawcę takich gier jak seria GTA, Red Dead Redemption czy Bioshock.

Plotki mają pochodzić od wysoko postawionych poważnych panów w drogich garniturach, którzy oczywiście pragną zachować anonimowość. Z jednej strony oczywistym jest, że Activision dokonuje remanentu aby zgromadzić oszczędności. Czy przejęcie Take-Two, wydawcy, o którym mówi się, że zarabia tylko wtedy, gdy wydaje gry Rockstara, miałyby być ich celem?

Nie wiadomo, ale kto by kiedyś pomyślał, że powstanie Activison-Blizzard. Warto też pamiętać, że w 2008 na TT zęby ostrzyło sobie… Electronic Arts.

Ale wyobraźmy sobie, że jest wieczór. Siedzimy przy ognisku i opowiadamy różne straszne historie. Na przykład taką, o świecie, w którym co roku wychodzi nowa część Grand Theft Auto. Co roku przygotowywana przez inne studio.

BUUUUUAAAAA!!!!

[via MCV]

Konrad Hildebrand

Więcej na temat: