Zmien skórke
Logo Polygamii

Playerunknown's Battlegrounds i trochę indie, głównie z Polski [PolyTube]

Beat Cop
Ale nie tylko, bo znalazło się też miejsce dla Thimbleweed i relacji z pewnych małych targów, o których mogliście nie słyszeć.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let’s playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Playerunknown’s Battlegrounds rządzi na Steamie, nic więc dziwnego, że w sieci cały czas pojawiają się nowe materiały wideo. Tym razem na kanale RizzeRa.

A oprócz tego Rizzer ma też wideo z polskiego Edengradu. Też survivalu i też we wczesnym dostępie.

Nitek przygotował w tym tygodniu (między innymi) recenzję Thimbleweed Park. Tutaj możecie natomiast znaleźć nasz werdykt.

Lutel wciela się w policjanta w BeatCop. Zgadzamy się z nim, że to świetna gra.

A na koniec niecodzienne wideo Pana KuBaki, który wybrał się do Londynu na organizowane przez Eurogamera targi.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Więcej na temat: