Zmien skórke
Logo Polygamii

Może i BioWare nie popisało się z animacjami w Mass Effect: Andromeda, ale grę zrobiło przepiekną

Mass Effect: Andromeda
1 /21
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda ma swoje bolączki, a słabe animacje postaci to tylko jedna z nich. O tym wszystkim pisał już Patryk w swojej recenzji, którą dodatkowo mogliście obejrzeć w formie wideo. Zachęcam was też do przeczytania świetnego tekstu Dominika o tym, czy wizja przyszłości z Mass Effecta może się ziścić. Ja gram od paru dni, właśnie skolonizowałem pierwszą planetę, Eos, a podczas tego żmudnego procesu postanowiłem pobawić się trochę technologią Nvidia Ansel, którą nowy Mass Effect obsługuje. I można się podśmiewać z BioWare’u, można narzekać na nudne zadania poboczne i nierówną, momentami głupkowatą, fabułę, ale z jednym zgodzić się trzeba – w Andromedzie jest pięknie.

 

 

Ansel to opracowana przez Nvidię technologia przechwytywania zrzutów ekranu z gier. Działa ona podobnie jak tryby foto w grach typu Uncharted 4, The Last of Us czy No Man’s Sky, dając użytkownikowi dużo większą kontrolę nad sposobem robienia „zdjęć”. Poza wyłączeniem interfejsu umożliwia swobodne ustawienie kamery, nałożenie filtrów czy zabawę kontrastem i nasyceniem barw. Ma też możliwość wykonywania zdjęć w 360 stopniach czy skalowania ich do rozdzielczości 4K.

Bartosz Stodolny

 1. simpson
  11:48 31.03.2017
  simpson

  no widoczki fajne, ale tyle już tego pokazywali, że nawet bym się nie zachwycił, to samo z wiedźminem 3.

  Ukryj odpowiedzi()
  • Paweł Olszewski
   12:43 31.03.2017
   Paweł Olszewski

   Właśnie dlatego jeżeli nie muszę robić tego w celach zawodowych, to nie oglądam tych wszystkich materiałów typu „pierwsze 30 minut z gry” czy nawet trailerów. Zwłaszcza z gier, na które czekam. O wiele większa radość z odkrywania jest potem. Dla przykładu, siadając do Horizna na PS4 nie wiedziałem nawet, że tam się wychodzi z tych zielonych lasów. A na trailerach był i Południk i właściwie wszystkie strefy klimatyczne gry. Na szczęście nie wiedziałem o tym siadając do konsoli 🙂

   Ukryj odpowiedzi()