Zmien skórke
Logo Polygamii

Koniec żartów? Ponoć na PS4 zmierza PORZĄDNY remake Final Fantasy VII

Zeszłoroczna zapowiedź wydania na PS4 pecetowego portu gry nie usatysfakcjonowała fanów. Może tej jutrzejszej się to uda.

Tak, póki co to tylko plotka. W dodatku jedna z tych, których po prostu wypada się spodziewać, gdy tak wielu graczy od lat ściska kciuki za to, by się ziściła. Ale skoro zaczynamy szalony tydzień z E3, to bawmy się na całego. Najwyżej jutro wspólnie znów machniemy rękoma, bo znowu nic się nie wydarzy.

Źródłem plotki jest branżowy serwis Siliconera. Twierdzi on nie tylko, że porządny remake Final Fantasy VII ma uświetnić dwudziestolecie premiery gry. Dorzuca też informację, że Cloud ma nawiązywać wyglądem do swoich wcieleń w Dissidia Final Fantasy i Advent Children.

Gdyby remake Final Fantasy VII faktycznie miałby ukazać się dwadzieścia lat po premierze oryginału, oznaczałoby to, że poczekamy jeszcze dwa lata. Ta niesamowita przygoda rozpoczęła się bowiem 31 stycznia 1997 roku, w Japonii.

[źródło: Siliconera]

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

Najczęściej czytane

01

Najciekawsze promocje na weekend: Nowe gry w PlayStation Summer Sale, wszystko od Telltale i Rebellion za półdarmo, a także taniutka Zelda na Wii U

02

Najciekawsze promocje na weekend: Końcówka PlayStation Summer Sale, wyprzedaż powystawowych gier na PS4 i Xbox One S za 899 zł

03

Naukowcy dowiedli, że granie w FPS-y może prowadzić do zmian w mózgu

04

Hellblade: Senua’s Sacrifice – recenzja. W tym szaleństwie jest metoda

05

Uncharted: Zaginione Dziedzictwo – recenzja. Faktycznie zaginęło

06

Outcast, czyli najlepsza gra na świecie

07

Mroczna Wieża – recenzja filmu. Ani chwili dumy w Świecie Pośrednim

08

Sudden Strike 4 – recenzja. Wreszcie konsolowy RTS, od którego nie bolą zęby

09

Powstał serial komediowy o e-sporcie. W rolach głównych: dwóch youtuberów

10

Observer – recenzja. V Rzeczpospolita Cyberpunkowa

Popularne Gry