Zmien skórke
Logo Polygamii

Pozytywne Pit People, DLC do Residenta i poradnik wojownika For Honor [PolyTube]

Pit People
Drwal Rębajło ma też dla Was jeszcze kilka słów o nadchodzącej frakcji Nilfgaardu.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let’s playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Wiecie, że Resident Evil 7 doczekał się już pierwszego DLC? I co najmniej jego część jest naprawdę dobra. Gracz o Grach przygotował stream z „Zakazanych nagrań”. Niech nie zwiedzie Was mylący obrazek!

Pit People to niepozorna gra, która zasługuje na zdecydowanie większą uwagę. Jeśli o niej nie słyszeliście, Nitek chętnie ją przedstawi.

Szykujecie się na betę For Honor 9 lutego, żeby przekonać się czy warto kilka dni później kupić pełną wersję? RizzeR ma dla Was kilka cennych rad.

Patryk Nilfgaardem się jarał, a Drwal Rębajło również ma dla Was szczegółową prezentację frakcji, która do bety wejdzie… już w poniedziałek!

Tymczasem vicek83 zakończył swoją unikalną przygodę z Gobliiins.

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Więcej na temat: