Zmien skórke
Logo Polygamii

Iście filmowy Need For Speed Payback trafi do sklepów 10 listopada

Need For Speed Payback
Mamy zwiastun, są szczegóły.

Adam raptem trzy tygodnie temu pisał po raz pierwszy o nowym Need For Speedzie i obstawiał przy tym, że do tematu wrócimy na E3. A tu niespodzianka – kolejne szczegóły dostajemy jeszcze przed EA Play. Wiemy na przykład, że nowa odsłona nazywa się Need For Speed Payback. I że zadebiutuje już 10 listopada 2017.

No dobrze, ale najważniejsze jest to co dla oczu, prawda? Spokojnie, mamy również zwiastun, który zapowiada filmową narrację, nacisk na fabułę i od dawna charakterystyczne dla serii możliwości tuningu. Bo artysta każdy złom zamieni w supersamochód:

A jakie konkrety podają sami twórcy? W grze wcielimy się w trójkę bohaterów, którym przyświeca wspólny, tytułowy cel – zemsta. Zawojujemy zatem z kartelem w półświatku Fortune Valley. Jak mówi producent wykonawczy Marcus Nilsson:

Need for Speed powróci w tym roku i będzie stanowić niespodziankę dla fanów wyścigów. Nie omieszkamy dostarczyć im wszystkiego, co kochają w tej serii – niezrównanych możliwości modyfikacji, imponującej kolekcji samochodów, emocjonujących wyścigów i gonitw w otwartym świecie – ale w Need for Speed Payback wzbogaciliśmy te elementy o zupełnie nową efektowną zawartość. Przedstawiamy nasze spojrzenie na współczesne gry wyścigowe: interesującą opowieść, różne postacie, w które można się wcielić, zróżnicowane misje i trzymające w napięciu wydarzenia

Gra pojawi się w Polsce w pełnej polskiej wersji językowej. Ciekawe w takim razie jakimi nazwiskami będzie lansowany dubbing… Co więcej, chętni będą mogli zagrać kilka dni przed premierą – 7 listopada, jeśli zamówią Edycję Deluxe zawierającą „pięć podrasowanych kultowych aut” i nawet 2 listopada w ramach usług EA Access i Origin Access. Na deser łapcie jeszcze kilka fotek:

To co, gameplay na EA Play? Bo póki co tak naprawdę wciąż nie wiemy za dużo. Można mieć tylko nadzieję, że Ghost Games rzeczywiście nauczyło się na błędach poprzedniej części. Premierę zaplanowano oczywiście na PC, PS4 i Xboksie One.

Patryk Fijałkowski

Więcej na temat:

  1. 18:25 02.06.2017
  2. Freszu
    22:57 02.06.2017
    Freszu

    Kiedy przypominasz sobie, że nie masz już ośmiu lat.