Zmien skórke
Logo Polygamii

Inside na PS4 za 38 złotych? Był Czarny Piątek, pora na Cyber Poniedziałek

Baner ze strony Komputronika
Dorwiecie tanio sporo indyków i kilka tytułów AAA.

Bartek przy okazji Czarnego Piątku przygotował ogromną pigułę promocji – od konsol do pecetów. Niektóre jeszcze trwają. Na tym jednak rarytasy się nie kończą, dzisiaj mamy bowiem Cyber Poniedziałek, czyli kolejny etap wielkiego korporacyjnego planu, by pozbawić nas najostatniejszych zaskórniaków schowanych gdzieś na dnie portfela. Nie wszyscy bawią się w nowe okazje, ale i tak jest szansa, że znajdziecie coś dla siebie. Na przykład jeśli posiadacie konsolę Sony.

Na PS Storze Cyber Poniedziałek czuć bardzo mocno, na dodatek promocje potrwają aż do 2 grudnia. Jedną z najatrakcyjniejszych opcji jest z pewnością Inside za 38 złotych. Dla mnie to chyba gra roku, nasza recenzja mówiła, że zagrać Trzeba, a Paweł jarał się tytułem nawet na swoim blogu. Niską ceną kusi też The Witness (75 zł), polskie Bound (33 zł), I Am Setsuna (113 zł) czy remaster Grim Fandango (25 zł). Ja z kolei kupię chyba wreszcie bardzo chwalone Valiant Hearts: The Great War (25 zł), które umknęło mi kiedyś w Plusie.

Eloeleoelo

Jak widać Sony z nową ofertą celuje bardziej w indyki niż AAA, ale biorąc pod uwagę, że często są to indyki zacne, to jest w czym przebierać. Do końca dzisiejszego dnia dużo zniżek znajdziecie też na stronie Media Expert. Tam między telewizorami, pralkami i mikrofalówkami znajdziecie między innymi pudełkowego, konsolowego Far Cry Primal albo Rainbow Six Siege za 89,99 zł. Nieźle wygląda też Destiny: The Taken King Legendary Edition na PS4 za 49,99 zł.

Pecetowego Titanfalla 2 za 109 zł kupicie z kolei na Komputroniku – biorąc pod uwagę, że to świetna gra, a sprzedaje się nie tak znowu świetnie, warto zastanowić się nad zagłosowaniem portfelem na niedoceniany tytuł. W sklepie dostępne też były wersje konsolowe za 125 zł, niestety zostały już wyprzedane, podobnie jak w Emagu. Tam jednak wersję na komputery kupicie nawet taniej, bo za 99 zł. Trzeba się pewnie pośpieszyć.

Wypatrzyliście gdzieś jakąś nową, świetną promocję? Dajcie znać. W końcu po co komu chleb, kiedy można żywić się fragami w multi?

Patryk Fijałkowski

 

Więcej na temat:

Najczęściej czytane

01

Next-geny pojawią się szybciej niż nam się wydaje

02

Need for Speed Payback – recenzja. Policyjny pościg za mikropłatnościami

03

Tolerujesz skrzynki z lootem, nienawidzisz ich czy totalnie ci zwisają? [Klub Dyskusyjny]

04

Czy „narodowość” gry ma dla nas w ogóle znaczenie [Klub Dyskusyjny]

05

Rekord Reddita zmasakrowany przez EA, DICE oraz Star Wars: Battlefront 2. Chwalić się tym nie będą

06

Call of Duty: WW2 – recenzja. Operacja remaster

07

Kampania Call of Duty WW2 – mógł być reboot drugowojennych FPS-ów, jest ich remaster

08

„To, co my robimy na GOG-u, działa trochę jak muzeum”. Za kulisami polskiej konkurencji Steama

09

PlayerUnknown ich nienawidzi! Jednym prostym trikiem przekroczyli 20 milionów graczy!

10

Od dziś zapłacimy na Steamie w złotówkach

Popularne Gry