Zmien skórke
Logo Polygamii

Escape from Pyrkon, Prey, 3DS w erze Switcha i "symulator jelita grubego" [PolyTube]

Prey
Niezły rozstrzał tematyczny w tym tygodniu.

PolyTube to wspólna inicjatywa redakcji Polygamii i iFree Network zrzeszająca twórców gamingowego wideo. Wideorecenzje i testy sprzętu, let’s playe, tematyka retro, e-sport, relacje z polskich i zagranicznych eventów. Na kanałach YouTube współpracujących z nami twórców znajdziesz nie tylko związane z tymi tematami materiały, ale i wiele więcej. Szczegóły na temat funkcjonowania PolyTube są na dedykowanej podstronie.

Zaczynamy od Escape from Tarkov, czyli obiecującego FPS-a, na widok którego konsolowi gracze mogą tylko obejść się smakiem. Wideo RizzeR-a.

Czy warto kupić New Nintendo 2DS XL? Pyta Pan KuBaka. I oczywiście odpowiada. To ważna kwestia, mimo premiery Switcha Nintendo wszak wciąż rozwija rodzinę swoich konsolek przenośnych.

Widzieliście naszą galerię z Pyrkonu? Jak nie to zachęcamy. A potem warto obejrzeć relację Drwala Rębajły. Można wypatrzyć tam cosplayerów, którzy są też na naszych obrazkach.

Nitek odkrywa natomiast ciekawego polskiego indyka, Project Remedium, w którym poruszamy się po… organizmie człowieka.

I na koniec Prey. U nas zgarnął 5/5, ale gdybyście nie do końca ufali naszym werdyktom…

Więcej materiałów znajdziecie oczywiście na kanałach YouTube poszczególnych twórców. Zachęcamy też do zaglądania na fanpage PolyTube, gdzie na bieżąco wrzucamy nowe materiały zaprzyjaźnionych autorów i przedstawiamy tych dopiero rozpoczynających z nami współpracę.

Chciałbyś zobaczyć w tego typu zestawieniu swoje wideo? Wejdź na polytube.polygamia.pl i zgłoś chęć przyłączenia się do iFree Network.

Redakcja

Więcej na temat: