Zmien skórke
Logo Polygamii

Dwóch i Ten Trzeci vs Masa Kultury

A dzisiaj zafundowaliśmy Wam crossover z najlepszym popkulturowym podcastem, jaki znamy.

Dwóch i Ten Trzeci vs Masa Kultury już tu jest! Zamiast stricte o grach, tym razem postanowiliśmy utopić się w oceanie popkultury. Poprawka, próbowaliśmy się utopić, bo chłopaki z Masy Kultury rzucili nam koła ratunkowe i wyciągnęli na brzeg. Bo jeśli chcesz wiedzieć w którym numerze, której serii i na której stronie Batman bił się z Catwoman to wołasz ich. Albo na jakiej planecie w 25 minucie Imperium Kontratakuje rozgrywa się akcja filmu. Z tym też idziesz do nich.

Koniecznie pobierajcie podcast i odwiedzajcie ich stronę: http://masakultury.pl/

Z kolei jeśli jesteście fanami, to będziecie mieli niebywałą okazję spotkać się ze swoimi idolami. Chłopaki z Masy Kultury pojawią się na Toruńskim festiwalu fantastyki Copernicon. W ramach tej imprezy możecie wziąć udział w nagraniu odcinka Masy Kultury na żywo – już 17 września o godzinie 12:00, a co więcej, będzie nawet mogli ich dotknąć!

Podcast pobierzecie tutaj.

Jesteśmy również na iTunes!

Jeśli chcielibyście usłyszeć w podcaście konkretną osobę – twórcę gier, dziennikarza growego, przedstawiciela studia, e-sportowca czy kogokolwiek z branży gier – dajcie znać. Ewentualnie pytania do niej również będą mile widziane.

Chcecie być na bieżąco ze wszystkim, co dzieje się wokół naszego podcastu? Nic prostszego, wystarczy polubić nasz profil na Facebooku i zasubskrybować nasz kanał na YouTube. Chcielibyście skontaktować się z nami mailowo?
Piszcie na: dwochitentrzeci@gmail.com

[Źródło: Pozdrowienia z kolejno Finlandii i Holandii ślą…]

Oskar Śniegowski i Adrian Palma

Najczęściej czytane

01

Najciekawsze promocje na weekend: Nowe gry w PlayStation Summer Sale, wszystko od Telltale i Rebellion za półdarmo, a także taniutka Zelda na Wii U

02

Najciekawsze promocje na weekend: Końcówka PlayStation Summer Sale, wyprzedaż powystawowych gier na PS4 i Xbox One S za 899 zł

03

Hellblade: Senua’s Sacrifice – recenzja. W tym szaleństwie jest metoda

04

Outcast, czyli najlepsza gra na świecie

05

Mroczna Wieża – recenzja filmu. Ani chwili dumy w Świecie Pośrednim

06

Nie kupujcie Patapon Remastered

07

Sudden Strike 4 – recenzja. Wreszcie konsolowy RTS, od którego nie bolą zęby

08

Powstał serial komediowy o e-sporcie. W rolach głównych: dwóch youtuberów

09

Mój największy wyrzut sumienia tej generacji [Klub Dyskusyjny]

10

Gra na licencji, z którą masz dobre wspomnienia? [Klub Dyskusyjny]

Popularne Gry