Zmien skórke
Logo Polygamii

Crashokalipsa! Bandicoot na Switchu, pecetach i pozostałych konsolach

To ostatnie oznacza, rzecz jasna, zupełnie nową grę.

Ależ radosna informacja dla wszystkich fanów Rudego. W zeszłym roku, jak zapewne doskonale pamiętacie, dostaliśmy N.Sane Trilogy, która pięknie przypomniała zajawkę z czasów pierwszego PlayStation. Ja twór okołoreckowy nawet wysmażyłem (choć bardziej dumny zawsze byłem z nostalgicznej podróży na dwudziestolecie Bandicoota). Zastanawialiśmy się, co dalej, bo Activision nie ukrywało satysfakcji sprzedażą remake’ów, a deweloper – Vicarious Visions – chęci dalszej pracy nad tą marką. Dziś wiemy więcej. I cholernie dobrze mieć taką wiedzę.

Firma zajmująca się szeroko rozumianymi akcesoriami związanymi z naszą pasją przepuściła w swoim materiale promocyjnym wiadomość, za którą Activision najchętniej by ich pewnie ukatrupiło. Trzy wielkie bomby w jednym krótkim akapicie. Słuchajcie tego. N.Sane Trilogy nie tylko na pecetach w 2018 roku, ale również na Switchu (co brzmi cudownie, jednak biorąc pod uwagę, jak gra śmigała na silniejszych sprzętach konkurencji, mam pewne obawy). Zupełnie nowa produkcja z Crashem w 2019 roku. I plany na następne „liskowe” wydania do 2022. Czyli, jak mniemam, nie tylko kolejne odgrzewańce. Bo za remake Crash Team Racing sprzedałbym duszę. Niemniej zupełnie świeża odsłona brzmi równie ciekawie, zwłaszcza wiedząc, z jakim szacunkiem Bandicoota traktuje Vicarious Vision.

Wypada chyba tylko napisać: „WOAH”. A z butelką jabłkowego, gazowanego trunku poczekać do oficjalnej zapowiedzi od wydawcy.

Adam Piechota

Więcej na temat:

 1. 11:16 05.02.2018
  Naars

  Czekałem na to… a raczej my – ja i mój Switch 😀

  To był niemal pewniak, patrząc na sprzedaże ostatniego remastera i Pstryczka. CTR też byśmy przytulili wraz z narzeczoną 🙂

 2. Patryk Fijałkowski
  13:08 05.02.2018
  Patryk Fijałkowski

  Tak, tak!, TAK!!! Wiedziałem, że to nie może się skończyć na N.Sane Trilogy, choć przedłużające się milczenie troszkę niepokoiło. Ale jak ma być tak, to…

 3. 13:17 05.02.2018
  cfani4k

  A skrzynki z nowymi krojami gaci będę?

 4. znubi
  14:56 05.02.2018
 5. 16:14 05.02.2018
  Nikodemsky

  Nie sądziłem, że dożyję czasów Crasha na PC 😀 Naprawdę cieszy ta wiadomość.