Zmien skórke
Logo Polygamii

Co dalej z Hitmanem? Szanse na drugi sezon jednak są

A marka ma zostać przy IO Interactive.

Plotki i ploteczki, ale co począć – myślę, że fani Agenta 47 zasługują na coś, co ich pokrzepi po zaskakującej wiadomości, że przyszłość IO Interactive wisi na włosku. Pisałem już o tym, jak dziwnie brzmi wiadomość o chęci pozbycia się studia przez Square Enix pół roku po tym, jak znalazło sobie ono nowe biuro, odświeżyło logo i zapowiedziało prace nad jakąś zupełnie nową marką.

W tamtym momencie chyba każdemu po głowie musiały chodzić dwa pytania dotyczące przyszłości Hitmana – co z drugim sezonem i co z samą marką. Wlejmy więc do tej beczki dziegciu kilka łyżek słodkiego miodu.

Niemiecki Gamestar informuje, że z zaufanych źródeł dowiedział się, że marka Hitman zostanie przy IO Interactive. To ważne nie tylko dlatego, że pewnie nikt nie zrobiłby nowej gry lepiej. Agent 47 to znakomita przynęta na potencjalnych nabywców, a trzeba pamiętać, że jeśli kupiec się nie znajdzie studio najpewniej zostanie zamknięte.

Te same źródła informują, że prace nad drugim sezonem epizodycznego Hitmana wciąż trwają i ekipa jest mniej więcej na półmetku. Może to potwierdzać ćwierknięcie IO Interactive z dnia komunikatu Square Enix, w którym studio zapowiadało, że póki co sprawy nie komentuje i dalej tworzy gry.

Ale powrotu 47 nie należy spodziewać się w tym roku. Gamestar wróży premierę w przyszłym. Oby nie było to ostatnie tchnienie studia. Samo IO ma ponoć wydać w tym tygodniu jakiś komentarz. Liczę, że potwierdzi on powyższe plotki.

Maciej Kowalik

Więcej na temat:

  1. Aimagylop
    12:44 15.05.2017
    Aimagylop

    Pal licho Hitmana, mam nadzieję że Duńczycy uwolnieni z łańcuchów Square Pachinko Enix zajmą się Kane and Lynch.

    Ukryj odpowiedzi()